Quote (Senee @ Nov 28 2014 12:04pm)
bejoinoltam baalrunba amit lac2uSka hirdetett hun1en és direkt a szörnyek közé nyitotta a tpt és azon nevetett hogy az emberek meghaltak
én nem haltam meg de azóta is egy sebhely ez a szívemen
:XDGXDMG
amugy az itemkivevegetös dolgot egyszer én is beszivtam hoto-val
cserébe én meg átvertem mást (hogy a gyűlölet köre fentmaradjon) a mephisto soulstone/annihilus trükkel.. nem irt egy csomo ideig azon gondolkodtam inkább szolok neki en es visszaadom de aztan elkezdett anyázni ugyhogy ráhagytam
a jó öreg xmas-baalok

Életemben egyféle scammet toltam amúgy, még abban az időben, amikor unique charmot nem lehetett tradelni
low torchokat árultam bneten goldért, vettem egy telekinézises gyűrűt, mindenki kidobta a sajátját, én felvettem a goldot tkval, meg persze a torchot is
good old times