d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ciki E-life Események > Játékos Karriered Szégyenfoltjai
Prev14567812Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Nov 28 2014 05:47am
GTA4 Ballaf of Gay Tony végén kiugrasz egy repülőből és badass VICTORY zenére siklasz a város felett ejtőernyővel miközben a gép felrobban, nekem ezt sikerült megfejelnem azzal, hogy az epicus zene közben nekisiklottam valami oszlopnak. Most ez elmesélve nem olyan vicces de akkor nagyon szakadtam GTA4 testfizikája szült mókás helyzeteket.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Nov 28 2014 05:48am
egyszer kikaptam drowval nonrankedben
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 28 2014 05:49am
16%os winratem van odval
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 28 2014 05:54am
Merci ledget kitisztitottam es alt taboztan
Nezeztem/fbztem egy negyed orat, ez alatt az 50-60 as karimat 1 csonti agyonverte

Sylel kitalaltuk h o a tank en meg a dps
1 normal mob nekemchargeolt cruelen es 1 hitelt
Syl 1 het alatt elszenvedett act 2 be ahol vaal agyonverte

~3 evesen beszoptam egy ilyen d2 es drophacket, kozbe a gyereket aki le akart huzni az server closet kapott
En meg nem tudtam leallitani azt a szart ezert alt+f4 eztem
A deuidok osszes cucca elveszett (jsp elotti idoszak, random fos uniq cuccokba volt meg sarga cuccokba)
De azert fajt

Wowban en tankoltam licskinget es valami irl megzavart es megforditottam az meg megolt mindenkit

Ilyenek
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Nov 28 2014 05:54am
Hiányolom a SHIFT+click statpont elosztásos sztorikat.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 28 2014 05:56am
Quote (Senee @ Nov 28 2014 12:04pm)
bejoinoltam baalrunba amit lac2uSka hirdetett hun1en és direkt a szörnyek közé nyitotta a tpt és azon nevetett hogy az emberek meghaltak
én nem haltam meg de azóta is egy sebhely ez a szívemen

:XDGXDMG


amugy az itemkivevegetös dolgot egyszer én is beszivtam hoto-val
cserébe én meg átvertem mást (hogy a gyűlölet köre fentmaradjon) a mephisto soulstone/annihilus trükkel.. nem irt egy csomo ideig azon gondolkodtam inkább szolok neki en es visszaadom de aztan elkezdett anyázni ugyhogy ráhagytam


a jó öreg xmas-baalok :D

Életemben egyféle scammet toltam amúgy, még abban az időben, amikor unique charmot nem lehetett tradelni
low torchokat árultam bneten goldért, vettem egy telekinézises gyűrűt, mindenki kidobta a sajátját, én felvettem a goldot tkval, meg persze a torchot is

good old times
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 28 2014 05:58am
Quote (ElCapitano @ Nov 28 2014 01:54pm)
Hiányolom a SHIFT+click statpont elosztásos sztorikat.


botstatolás közben véletlenül az egyik sorcot full strre raktam, akkor persze még nem volt restat
utána lehalta a fél cuccát, ráadtam ilyen ik armort meg mault, amit éppen talált és gecinehéz volt :D még úgy is ment ilyen 60%-kal
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 28 2014 06:00am
vsg helyett meg megírom a 3 java 100 life amulettet, illetve a botequipes 'rakjunk a hammerpalára cta mellé zakát' szösszeneteket
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 28 2014 06:10am
Quote (ElCapitano @ Nov 28 2014 12:38pm)
samurai champloo is nagyon fasza el is felejtettem! de hát CB. egyik készítője követte el


nekem meg azt kéne megnéznem egyszer
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 28 2014 06:26am
Quote (anyd @ 28 Nov 2014 12:25)
ergo proxy, steins gate, samurai champloo
nem kell szégyellni

amugy death notet én pl nagyon szeretem, kb 4x láttam gyere rám


Ghost in the Shell, Madoka Magica, Code Geass

Es amugy igen, a Death note is kurvajo (bar a masodik felet mindig ugy ereztem kicsit osszecsaptak.)
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567812Next
Add Reply New Topic New Poll