d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Karácsonyi Ajándékok Topic
Prev14567821Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 27 2014 05:57am
Quote (beni @ 27 Nov 2014 13:56)
Annyira nem volt nehéz. Joshi beírta, hogy iso ötletek én meg adtam egy tippet, ami szerintem egynek jó.

De ha senki nem vesz a másiknak semmit, vagy borítékban átnyújt egy színházbérletet (Erzsébet utalvány is hasznos!) akkor nem szóltam.


miért ellenzed ennyire a szinházbérletet?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 27 2014 05:57am
Quote (lacketto @ Nov 27 2014 12:55pm)
ez a színházbérlet-fóbia honnan jött? :D


Igazából szeretek színházba járni, csak elszórakoztatom magam a hülyeségeimmel :D
Quote (Senee @ Nov 27 2014 12:55pm)
:XD nézik az irodaban min röhögök

a csákány amivel bányásztál is kézi készítésű volt és terméskőből faragtad


kézzel kell kikaparni és akkor nem vetődik fel, hogy a csákány nyelét te ültette e
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 27 2014 05:58am
Quote (beni @ 27 Nov 2014 13:57)
Igazából szeretek színházba járni, csak elszórakoztatom magam a hülyeségeimmel :D

kézzel kell kikaparni és akkor nem vetődik fel, hogy a csákány nyelét te ültette e


Nem is ferfi, aki gyerekkoraban, 2-3 evesem, nem ulteti el a fakat az aso, kapa, csakany, fejsze, etc nyelhez.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 27 2014 06:04am
Quote (RRC @ Nov 27 2014 12:57pm)
miért ellenzed ennyire a szinházbérletet?


Csak mint ajandek, szemelytelen
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 27 2014 06:08am
Quote (RRC @ Nov 27 2014 12:57pm)
miért ellenzed ennyire a szinházbérletet?


Nem ellenzem, csak fura, hogy megjegyzem a bögrét és azt lefikázzák a sárga földig és kiderül, hogy jara egy színházbérlettel volt képes előrukkolni. Még sene kéne, aki előadja, hogy mennyire fölösleges bárkinek is bármit adni, úgyis csak átbasz a világ.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 27 2014 06:16am
Quote (beni @ Nov 27 2014 01:08pm)
Nem ellenzem, csak fura, hogy megjegyzem a bögrét és azt lefikázzák a sárga földig és kiderül, hogy jara egy színházbérlettel volt képes előrukkolni. Még sene kéne, aki előadja, hogy mennyire fölösleges bárkinek is bármit adni, úgyis csak átbasz a világ.


mi megbeszeltuk tavaly, hogy ez annyira jo, hogy innentol minden evben ezt fogunk venni egymasnak. Semmi szemelytelent nem latok abban, hogy azt mondod, meg legalabb egy szinhazi evadon keresztul kozos elmenyekkel szeretnek bovulni veled.

mondjuk elso karacsonyunkra ekszert vettem neki, de tisztara zavarja, ha draga cuccot veszek neki, szoval jo ez igy

akarhany "talalo" "kezmuves" bogret kaptam eddig, mindig az jutott rola eszembe, hogy bocs, de nem volt jobb otletem (az ugye akkor ismetlodott meg sokszor amig jartam edzeni, meg suliba, ahol mindig volt ilyen ajandekozas)
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 27 2014 06:20am
Quote (jarabekg @ Nov 27 2014 01:16pm)
mi megbeszeltuk tavaly, hogy ez annyira jo, hogy innentol minden evben ezt fogunk venni egymasnak. Semmi szemelytelent nem latok abban, hogy azt mondod, meg legalabb egy szinhazi evadon keresztul kozos elmenyekkel szeretnek bovulni veled.

mondjuk elso karacsonyunkra ekszert vettem neki, de tisztara zavarja, ha draga cuccot veszek neki, szoval jo ez igy

akarhany "talalo" "kezmuves" bogret kaptam eddig, mindig az jutott rola eszembe, hogy bocs, de nem volt jobb otletem (az ugye akkor ismetlodott meg sokszor amig jartam edzeni, meg suliba, ahol mindig volt ilyen ajandekozas)


Én se örülnék egy bögrének. Haszontalannak érzek bármilyen poharat (felest leszámítva) ami nem legalább 5 decis.

De itt most lányoknak vett ajándékról van szó.

A színházbérlet önmagában oké, de kétlem, hogy ne x év "tessék itt a szokásos színházbérleted" kör még mindig jól venné ki magát. De lehet én is veszek valami egy színházjegyet.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 27 2014 06:22am
En lehet nem adok semmit, mert mint jaraeknak a szinhaz, nekunk minden egyutt toltort perc elmeny
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 27 2014 06:22am
Quote (beni @ Nov 27 2014 01:20pm)
Én se örülnék egy bögrének. Haszontalannak érzek bármilyen poharat (felest leszámítva) ami nem legalább 5 decis.

De itt most lányoknak vett ajándékról van szó.

A színházbérlet önmagában oké, de kétlem, hogy ne x év "tessék itt a szokásos színházbérleted" kör még mindig jól venné ki magát. De lehet én is veszek valami egy színházjegyet.


idk, ha szinhaz elott fozok valamit, aztan szinhaz utan beulunk valahova iszogatni-beszelgetni, kulonlegesen jo szopast szoktam kapni itthon
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 27 2014 06:23am
Quote (jarabekg @ Nov 27 2014 01:22pm)
idk, ha szinhaz elott fozok valamit, aztan szinhaz utan beulunk valahova iszogatni-beszelgetni, kulonlegesen jo szopast szoktam kapni itthon


thuglife
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567821Next
Add Reply New Topic New Poll