Quote (xGurke @ 26 Nov 2014 20:09)
Es ez feletted dolgozik
Alatta kik lehetnek geci
Nálunk ma egy kínai csaj, aki németországban jár msc-re [azt nem tudom, hogy amúgy ott is élt-e mindig vagy csak tanul friccéknél]
MSc-s mérnök + Német egyetem => megkérdezi a haveromat, hogy a 10 bites ADC eredményét hogy küldje át, ha 8 bites adatokat tud küldeni uarton...
Miután kapott verziókat a megoldásra, szerintünk megfűzi a felettesét, hogy legyen elég a 8bites felbontás.