d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Melo/suli > Csibészség
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Nov 26 2014 01:48pm
svájcban mindent szabad!
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 26 2014 01:51pm
Quote (Akizk @ 26 Nov 2014 20:48)
svájcban mindent szabad!


akkor legyszives old meg magad
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 26 2014 02:19pm
Quote (xGurke @ 26 Nov 2014 20:09)
Es ez feletted dolgozik
Alatta kik lehetnek geci


Nálunk ma egy kínai csaj, aki németországban jár msc-re [azt nem tudom, hogy amúgy ott is élt-e mindig vagy csak tanul friccéknél]

MSc-s mérnök + Német egyetem => megkérdezi a haveromat, hogy a 10 bites ADC eredményét hogy küldje át, ha 8 bites adatokat tud küldeni uarton...

Miután kapott verziókat a megoldásra, szerintünk megfűzi a felettesét, hogy legyen elég a 8bites felbontás.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 26 2014 02:21pm
Quote (CyberPunk666 @ Nov 26 2014 09:19pm)
Nálunk ma egy kínai csaj, aki németországban jár msc-re [azt nem tudom, hogy amúgy ott is élt-e mindig vagy csak tanul friccéknél]

MSc-s mérnök + Német egyetem => megkérdezi a haveromat, hogy a 10 bites ADC eredményét hogy küldje át, ha 8 bites adatokat tud küldeni uarton...

Miután kapott verziókat a megoldásra, szerintünk megfűzi a felettesét, hogy legyen elég a 8bites felbontás.


hogyan lehet 10 bites az eredmenye, a kinai csajoknak kicsi a melle
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 26 2014 02:24pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 26 Nov 2014 22:21)
hogyan lehet 10 bites az eredmenye, a kinai csajoknak kicsi a melle




This post was edited by CyberPunk666 on Nov 26 2014 02:27pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 26 2014 02:26pm
Quote (Karan2_Returned @ 26 Nov 2014 19:15)
Dolgoztam egy honapot egy husfeldolgozo gyarban, ahol a dolgozok nagyresze aluliskolazott alban bevandorlo volt. Ott is hasonlo szinten folyt a kommunikacio.


akkor hamar beilleszkedtél
KLOOOOOOOOOOL
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 26 2014 02:30pm
Quote (CyberPunk666 @ Nov 26 2014 09:24pm)
http://www.moviefancentral.com/images/pictures/1/image_116844700.jpg


ez azert nem kinai masterrace, kinaban ezt harmadrangu kurvanak is nehezen adnak el mar csak a bore szine miatt is
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 26 2014 02:35pm
Quote (CyberPunk666 @ Nov 26 2014 09:24pm)
http://www.moviefancentral.com/images/pictures/1/image_116844700.jpg


Ez Japan, ne keverjed öket legyszives.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 26 2014 02:35pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 26 Nov 2014 22:30)
ez azert nem kinai masterrace, kinaban ezt harmadrangu kurvanak is nehezen adnak el mar csak a bore szine miatt is


a google ezt adta ki a nagy csöcsű kínai LÁNY-ra.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 26 2014 03:04pm
Quote (CyberPunk666 @ Nov 26 2014 09:35pm)
a google ezt adta ki a nagy csöcsű kínai LÁNY-ra.


amikor mongoliaban arrol meseltek a mongolok hogy mennyire utaljak a kinaiakat, megkerdeztem hogyan kulonboztetik meg a kinait a mongoltol

eloszor nem ertettek a kerdest, aztan ravagtak hogy hat budosek
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll