d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Megyek Epp A Bmere > Valaki Nem Akar Talalkozni?
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 21 2014 07:29am
Quote (ElCapitano @ Nov 21 2014 01:27pm)
>nem latin szakosnak lenni 2014-ben


DORI ME! INTERIMO AYAPARE DORIME!
AMENO AMENO, LATIRE!
LATIREMO!
DORIME
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 21 2014 07:30am
Nálunk a cégnél van egy rakás bme-s, kandós, neumannos, pázmányos.... Egyáltalán nem lehet azt mondani, hogy nagyobb arányban vennének fel onnan embereket, mint máshonnan.
Egyik se veri magát arra, hogy hol tanult és senkit nem is érdekel.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Nov 21 2014 07:36am
Quote (Senee @ 21 Nov 2014 15:29)
DORI ME! INTERIMO AYAPARE DORIME!
AMENO AMENO, LATIRE!
LATIREMO!
DORIME


ez olyan mint valami korai újlatin nyelv, vulgata átmenet, pl a többesszám 2. személy tiszta olasz, az imperativus meg az infinitivus passivumából van képezve, valami pszeudo-proto olasz fake szavakkal :d

This post was edited by ElCapitano on Nov 21 2014 07:39am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 21 2014 08:08am
Quote (ElCapitano @ Nov 21 2014 01:36pm)
ez olyan mint valami korai újlatin nyelv, vulgata átmenet, pl a többesszám 2. személy tiszta olasz, az imperativus meg az infinitivus passivumából van képezve, valami pszeudo-proto olasz fake szavakkal :d


kész

megöltük a topicot
ggwp
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 21 2014 08:21am
Quote (josheide @ 21 Nov 2014 14:20)
kapcsolatok > ember > diploma


azt én belesoroltam az emberbe
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 21 2014 09:04am
Quote (ElCapitano @ Nov 21 2014 02:36pm)
ez olyan mint valami korai újlatin nyelv, vulgata átmenet, pl a többesszám 2. személy tiszta olasz, az imperativus meg az infinitivus passivumából van képezve, valami pszeudo-proto olasz fake szavakkal :d


szerintem meg olyan mint egy betegseg

remelem seneenek ilyenje van, es gyogyithato de a kezeles koltseget el kolazza
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Nov 21 2014 09:05am
2 felevet voltam ott
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Nov 21 2014 09:08am
Quote (ElCapitano @ 21 Nov 2014 14:36)
ez olyan mint valami korai újlatin nyelv, vulgata átmenet, pl a többesszám 2. személy tiszta olasz, az imperativus meg az infinitivus passivumából van képezve, valami pszeudo-proto olasz fake szavakkal :d


bejöhetnél megírni a latin zh mat :~)
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Nov 21 2014 01:51pm
VIKre ne gyere. Nincsenek lányok és sok a gyökér.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 21 2014 01:56pm
Quote (HunIndex @ 21 Nov 2014 21:51)
VIKre ne gyere. Nincsenek lányok és sok a gyökér.


1024 lány van
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll