d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Önfeláldozásos Poll > And
Prev1456789Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 20 2014 01:00pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ Nov 20 2014 06:59pm)
Jó, de miért számít jobban két érzelmileg hozzád közelebb álló ember élete, mint más 999,998 emberé?


mert ilyenek az emberek

megnézed a vezetőket; szarnak mindenre.. haveroknak meg a családnak kilopnak/rabolnak mindent
a többi le van szarva
mindenki kaparja ki magának a gesztenyét.. ha tudja.. mert a többieket akik nem spanok azért igyekeznek megóvni a meggazdagodástól :XD
hát hisz a pénzmennyiség adott.. kérdés csak hogy kinél van több
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Nov 20 2014 01:10pm
Ki a faszom szavazott igennel?!
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 20 2014 01:11pm
Quote (bbaallaaggee @ Nov 20 2014 07:10pm)
Ki a faszom szavazott igennel?!


senki
nincs is olyan opció
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Nov 20 2014 01:14pm
Quote (Senee @ 20 Nov 2014 20:11)
senki
nincs is olyan opció


RETARDÁLT
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 20 2014 01:14pm
Quote (bbaallaaggee @ Nov 20 2014 07:14pm)
RETARDÁLT


REPORTED
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 20 2014 02:03pm
Quote (Senee @ 20 Nov 2014 20:32)
a gyenge embereknek meg/és akik megtörtek, el vannak veszve, ebbe a szarba születtek bele; egy világot, rendszert, keretet biztosít ahhoz, hogy miért vagyunk mi a dolgunk etc

ez (vallás, biblia, etc) egy jó üzleti befektetés volt annak aki kitalálta
gyakorlatilag csillapithatta a népet mert ISTEN AZT MONDTA ANNAK IDEJÉN, HOGY........ és NEKTEK AZT KELL TENNETEK HOGY KÜZDÖTÖK (az én rendszeremben, az én szabályaim szerint) ÉS BEFOGJÁTOK SZÉPEN A POFÁTOKAT


De mondjuk az a baj, hogy maga a biblia ha a filozofiajat nezzuk jo vegul is, vagy is vannak hasznalhato reszei. De ugyanigy erkolcsi alapelvek szerintem minden vallasi alapmuben ertekelhetok. Inkabb az, hogy egyes vallasi vezetok ezt kiforgattak.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 20 2014 02:13pm
Quote (Baleee @ Nov 20 2014 09:03pm)
De mondjuk az a baj, hogy maga a biblia ha a filozofiajat nezzuk jo vegul is, vagy is vannak hasznalhato reszei. De ugyanigy erkolcsi alapelvek szerintem minden vallasi alapmuben ertekelhetok. Inkabb az, hogy egyes vallasi vezetok ezt kiforgattak.


Minden vallasi alapmu neveben koszonjuk, hogy szerinted vannak ertekelheto reszeink.

A mennyei enekhez egesz jo illusztraciok is vannak!
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 20 2014 02:48pm
Quote (Baleee @ Nov 20 2014 08:03pm)
De mondjuk az a baj, hogy maga a biblia ha a filozofiajat nezzuk jo vegul is, vagy is vannak hasznalhato reszei. De ugyanigy erkolcsi alapelvek szerintem minden vallasi alapmuben ertekelhetok. Inkabb az, hogy egyes vallasi vezetok ezt kiforgattak.


nyilván jó egy csomó dologra
pl hogy nem toszták/ölték/fosztották egymást halomra az emberek akikkel elhitették, hogy egy mindenek felett álló erő figyel minket úgyhogy be good
pláne azokban az időkben mikor tele volt minden műveletlen előemberekkel akiket csak csodákkal lehet megfékezni az ösztöneik kiélésében

de ma már erre nincs szükség
csak egy plusz szar ami szivja be a pénzt a hülyékből (bár ezt egy csomó dologra hallottam mondani ami meg nekem tetszik etc .... szoval szarni bele akinek isten kell az szopja annak a faszát nekem jo a wow is)

This post was edited by Senee on Nov 20 2014 02:49pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 20 2014 02:58pm
rákot kaptam ringlitől, pedig csak 3 postját olvastam el a topicban
Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,209.02
Trader: Trusted
Nov 20 2014 03:01pm
Quote (xGurke @ 20 Nov 2014 22:58)
rákot kaptam ringlitől, pedig csak 3 postját olvastam el a topicban


Nagyon szívesen! ^_^

Akváriumot is kérsz hozzá? :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1456789Next
Add Reply New Topic New Poll