d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Sajtreszeles > Apro- Vs Nagylyuku Oldal
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 17 2014 11:37am
[x] nagy
a reszelo kislyuku reszet csak borotvalkozasra hasznalom mint egy normalis ferfi
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 17 2014 11:40am
amugy kicsire reszelem a sajtot es aki nem igy csinalja egy elcseszett lusta nyomorek
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 17 2014 11:44am
Quote (cowding @ Nov 17 2014 09:49am)
Ez csak szerintem volt mar az elejen is szar "meme" es mostmar kifejezetten idegesito?
Ez jo wacko lett


nem wacko, ez korál kicsit
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 17 2014 11:56am
Raszarok a sajtra majd rizzsel lereszelem.

Ofc kanallal.

This post was edited by Smat on Nov 17 2014 11:57am
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Nov 17 2014 01:34pm
Bármihez, ahol a sajttal együtt melegítek nagyon (gyorsabb), ha már kész kajára teszem (pl. bundáskenyér, spagetti...) ott kicsivel, mert könnyebben ráolvad.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 17 2014 01:53pm
nagy

kicsit nehezebb elmosni normálisan
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Nov 18 2014 03:18am
>2014
>nem lehugyozni mielott reszeled
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Nov 18 2014 09:11am
Quote (SummertimeClothes @ Nov 17 2014 04:49pm)
u wot m8


Hát ha vizes az izma, lepereg könnyen a bor róla Korál XDXSXDSSDX
Go Back To Magyar Topic List
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll