Quote (jarabekg @ Nov 23 2014 02:37pm)
Na, úgy érzem, hogy rendben leszek, és tudtok jönni!
Akkor aki eddig in LAN (aki jon hozzam):
-joshi
-cpt (?)
-anamy- MEGVÁRUNK DRÁGA NE AGGÓDJ
-ptdk(?)
-en
akinek van tobb eredeti keye az jelezze pls, az enyemeket kibannoltak xd
helyszin nalam, este 8-tol
a fentmarado helyeket az online jelentkezokkel fogjuk feltolteni!
nekem van ket par keyem(bnetes formatumban), 100%ra csak aznap fog kiderulni de nagyon valoszinu h megyek
keyt kaphatsz akkoris ha nem megyek