d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Xx 420 Swag Xx Reset Team Lanparty
Prev14567814Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 23 2014 02:42am
Quote (Cpt_Ghost @ 23 Nov 2014 10:36)
Menj vissza oda ahonnan jottel es frocsogj ott, ty


Mint ha o kezdte volna megint, ugy csinalsz. : D
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Nov 23 2014 03:21am
Quote (Benyoka @ Nov 23 2014 10:31am)
Egyrészről nemtudom, hogy mikor van a reset, én azt írtam, hogy szívesen csatlakoznék 16-30 után ha még van hely.
Másrészről nem tudtam, hogy itt csak ilyen kibaszott celebnek van hely, neharagudjál már öcsém, hogy nem írtam le a személyi számomat és lakcímemet, te büdös paraszt.


folyik a szar a szadbol
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 23 2014 03:32am
penisz
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 23 2014 05:47am
Quote (josheide @ Nov 22 2014 10:35pm)
bump


en delutan harom korul vegzek, ha ez meg aktualis valaki leirhatna h mikor es hol
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 23 2014 06:08am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 23 2014 10:36am)
Menj vissza oda ahonnan jottel es frocsogj ott, ty


a ki a fasz vagy üdvözlés után pontosan azt kaptad, amit megérdemeltél...
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 23 2014 06:17am
Quote (Benyoka @ Nov 23 2014 09:31am)
Egyrészről nemtudom, hogy mikor van a reset, én azt írtam, hogy szívesen csatlakoznék 16-30 után ha még van hely.
Másrészről nem tudtam, hogy itt csak ilyen kibaszott celebnek van hely, neharagudjál már öcsém, hogy nem írtam le a személyi számomat és lakcímemet, te büdös paraszt.


rekt
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Nov 23 2014 06:32am
Quote (Cpt_Ghost @ 23 Nov 2014 07:35)
te ki a fasz vagy


Kemény vagy, mint az egy hetes fagyott kutyaszar.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 23 2014 07:37am
Na, úgy érzem, hogy rendben leszek, és tudtok jönni!

Akkor aki eddig in LAN (aki jon hozzam):
-joshi
-cpt (?)
-anamy- MEGVÁRUNK DRÁGA NE AGGÓDJ
-ptdk(?)
-en

akinek van tobb eredeti keye az jelezze pls, az enyemeket kibannoltak xd

helyszin nalam, este 8-tol

a fentmarado helyeket az online jelentkezokkel fogjuk feltolteni!
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 23 2014 07:49am
Quote (jarabekg @ Nov 23 2014 02:37pm)
Na, úgy érzem, hogy rendben leszek, és tudtok jönni!

Akkor aki eddig in LAN (aki jon hozzam):
-joshi
-cpt (?)
-anamy- MEGVÁRUNK DRÁGA NE AGGÓDJ
-ptdk(?)
-en

akinek van tobb eredeti keye az jelezze pls, az enyemeket kibannoltak xd

helyszin nalam, este 8-tol

a fentmarado helyeket az online jelentkezokkel fogjuk feltolteni!


nekem van ket par keyem(bnetes formatumban), 100%ra csak aznap fog kiderulni de nagyon valoszinu h megyek

keyt kaphatsz akkoris ha nem megyek
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 23 2014 08:02am
Quote (TresholdOfUniverse @ Nov 23 2014 02:49pm)
nekem van ket par keyem(bnetes formatumban), 100%ra csak aznap fog kiderulni de nagyon valoszinu h megyek

keyt kaphatsz akkoris ha nem megyek


B)
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567814Next
Add Reply New Topic New Poll