d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Izmos Vitatopic Attempt # 2 > Vote Or Die
Prev14567812Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 8 2014 06:11am
Quote (CyberPunk666 @ 8 Nov 2014 13:08)
pmed.

A másik barátom (a kettőből aki van) úgy lett, hogy fél éve együtt toltuk a diablót, amikor megkérdeztem hol lakik, és kiderült, hogy kb 500 méterre tőlem, meg van egy csomó közös ismerősünk is <ő mutatta be a feleségemet nekem, neki volt osztálytársa>. [heti asszonyság post letudva]

Szóval tényleg sosem tudhatod ki-kit ismer véletlenül :D


egyik legjobb baratommal igy ismerkedtunk meg, illetve vmi baalrunon beszelgettunk, mig kiderult, hogy o is egerszegi, illetve hogy ismeri a teljes baratikoromet,
en is ovet, csak egymast nem ismertuk, akkor ezek szerint mar csak meg kell varnom kell mig bemutatja a felesegemet
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 8 2014 06:12am
Quote (CyberPunk666 @ 8 Nov 2014 14:08)
pmed.

A másik barátom (a kettőből aki van) úgy lett, hogy fél éve együtt toltuk a diablót, amikor megkérdeztem hol lakik, és kiderült, hogy kb 500 méterre tőlem, meg van egy csomó közös ismerősünk is <ő mutatta be a feleségemet nekem, neki volt osztálytársa>. [heti asszonyság post letudva]

Szóval tényleg sosem tudhatod ki-kit ismer véletlenül :D


wtf, neked feleséged van? :s
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 8 2014 06:13am
Quote (CyberPunk666 @ Nov 8 2014 01:08pm)
pmed.

A másik barátom (a kettőből aki van) úgy lett, hogy fél éve együtt toltuk a diablót, amikor megkérdeztem hol lakik, és kiderült, hogy kb 500 méterre tőlem, meg van egy csomó közös ismerősünk is <ő mutatta be a feleségemet nekem, neki volt osztálytársa>. [heti asszonyság post letudva]

Szóval tényleg sosem tudhatod ki-kit ismer véletlenül :D


Nekem egy egyetemi bulin volt olyan, hogy kérdezgettük egymást, hogy ki honnan jött és kiderült, hogy a mellettem álló sráccal egy gimiben, egy évfolyamon érettségiztünk és nem is ismerjük egymást.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 8 2014 06:15am
Quote (beni @ 8 Nov 2014 14:13)
Nekem egy egyetemi bulin volt olyan, hogy kérdezgettük egymást, hogy ki honnan jött és kiderült, hogy a mellettem álló sráccal egy gimiben, egy évfolyamon érettségiztünk és nem is ismerjük egymást.


Nem kellett volna mindig rohanni haza diablozni a suliból...

Quote (RRC @ 8 Nov 2014 14:12)
wtf, neked feleséged van? :s


Már annyiszor elmondtam, hogy mások azért buzeráltak, hogy állandóan emlegetem.
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Nov 8 2014 06:16am
Quote (RRC @ Nov 8 2014 02:12pm)
wtf, neked feleséged van? :s


Oberon lajo cp

Engem csak az erdekel senee mikor lesz hazas ember
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 8 2014 06:19am
Quote (CyberPunk666 @ Nov 8 2014 01:15pm)
Nem kellett volna mindig rohanni haza diablozni a suliból...


gimiben még nem diablóztam

egyetemen fertőztek meg

This post was edited by beni on Nov 8 2014 06:20am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 8 2014 06:19am
Akkor ez innentől RL friendek diabloból topic.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 8 2014 06:20am
Quote (josheide @ Nov 8 2014 07:14am)
Anna relative jomodu csaladba szuletett, atlagos kepessegekkel. A szulei viszont tudtak finanszirozni a magantanarait es igy az iskolat jo eredmenyekkel vegezte el.

Zsofi kiemelkedo kepessegekkel szuletett, de a szereny anyagi korulmenyek koze. Ennek ellenere kemenyen tanult es az iskolait jo eredmenyekkel vegezte el.

Ha mindketten jelentkeznek egy munkara, melyikuknek kene azt megkapnia?

(nincs jo es rossz valasz)


Quote (Jancsipapa @ Nov 8 2014 09:26am)
amelyiknek nagyobb a CSÖCSE


a kiemelkedo kepessegek nyilvan erre vonatkoztak, hiszen lanyokrol van szo
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 8 2014 06:20am
nem értem hogy szeretheti valaki komolyan a képregényeket felnőtten

szerintetek?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 8 2014 06:21am
Quote (beni @ 8 Nov 2014 14:19)
gimiben még nem diablóztam

egyetemen fertőztek meg


Akkor mit kerestél egy egyetemi buliban? Vagy ez alatt azt érted, hogy összejöttetek egy LAN partyra diablózni? Mert akkor rendben van a dolog.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567812Next
Add Reply New Topic New Poll