Quote (beni @ 8 Nov 2014 14:13)
Nekem egy egyetemi bulin volt olyan, hogy kérdezgettük egymást, hogy ki honnan jött és kiderült, hogy a mellettem álló sráccal egy gimiben, egy évfolyamon érettségiztünk és nem is ismerjük egymást.
Nem kellett volna mindig rohanni haza diablozni a suliból...
Quote (RRC @ 8 Nov 2014 14:12)
wtf, neked feleséged van? :s
Már annyiszor elmondtam, hogy mások azért buzeráltak, hogy állandóan emlegetem.