Quote (Smat @ Nov 6 2014 03:00pm)
Jól van, ne legyetek már ennyire jók meg szépek, gondolom itt mindenki ősmagyar kori magyart beszél. Gondolom akkor irl aki tájszólással beszél azt is meggyőzitek hogy ő a hülye mert úgy beszél ahogy.
A tájszólással nincsen baj, nincs negatív jelentéstartalma. Viszont egy olyan szleng használata, ami közutálatnak örvendő bűnözők használnak, nem vet senkire se jó fényt. Az vagy amit mondasz és teszel. Megszokhattad volna már hogy fontos egy fórumon hogy miként írsz.
Quote (cowding @ Nov 6 2014 03:04pm)
Tenyleg felesleges on topic postolni mert valami szaron ragodtok 3 oldalon keresztul
A kilot hasznaljak szlengben a sebesseg kifejezesere, kilo husz az 120 km/h
Mashol hasznalva en sem hallottam, tudomanyosan a kilo az 1000 igen
Mindket felnek igaza van mar csak egymas baszogatasan van a hangsuly
Akkor leszek ontopic is.
Szeretnék majd venni egy kis vespat, városba járkálni. Később úgy is autóm lesz.
This post was edited by anyd on Nov 6 2014 08:07am