d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Auto Vs. Motor
Prev14567819Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 6 2014 07:54am
444.hu kommenteket bezártam, átjöttem ide, ugyanaz a nyomorékozás, anyázás, szőrszálhasogatás megy
minden fillért megér az internet előfizetés
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 6 2014 07:54am
Quote (josheide @ Nov 6 2014 02:52pm)
En a helyedben nem hasznalnek ilyen felrevezeto szlenget mert a vegen meg rogzul benned es problemaid lehetnek kesobb mittudomen a banki ugyintezes soran.


Vagy mert mondjuk hülyének néznek. Mindenki ismeri a kiló - 100 szlenget, úgy ahogy a dzsalok - megyek, gázsi/csaj - lány

mégsem használja senki aki nem akarja magát lejáratni
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 6 2014 07:55am
Quote (josheide @ 6 Nov 2014 13:52)
En a helyedben nem hasznalnek ilyen felrevezeto szlenget mert a vegen meg rogzul benned es problemaid lehetnek kesobb mittudomen a banki ugyintezes soran.


Azért mert te éppen nem ismered a szleng szavakat attól még nem én vagyok a hülye. Amúgy meg egyetlen egy dolgon lovagolsz, tipikus féreg politikus vagy, kiragadsz 1 valamit a szövegből és arra vered a nyálad mintha kötelező lenne.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 6 2014 07:57am
Quote (Smat @ 6 Nov 2014 14:55)
Azért mert te éppen nem ismered a szleng szavakat attól még nem én vagyok a hülye. Amúgy meg egyetlen egy dolgon lovagolsz, tipikus féreg politikus vagy, kiragadsz 1 valamit a szövegből és arra vered a nyálad mintha kötelező lenne.


Rohogtem koszi.

ja es reported
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 6 2014 08:00am
Quote (anyd @ 6 Nov 2014 13:54)
Vagy mert mondjuk hülyének néznek. Mindenki ismeri a kiló - 100 szlenget, úgy ahogy a dzsalok - megyek, gázsi/csaj - lány

mégsem használja senki aki nem akarja magát lejáratni


Jól van, ne legyetek már ennyire jók meg szépek, gondolom itt mindenki ősmagyar kori magyart beszél. Gondolom akkor irl aki tájszólással beszél azt is meggyőzitek hogy ő a hülye mert úgy beszél ahogy.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 6 2014 08:02am


kilós felvágott
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 6 2014 08:04am
Tenyleg felesleges on topic postolni mert valami szaron ragodtok 3 oldalon keresztul
A kilot hasznaljak szlengben a sebesseg kifejezesere, kilo husz az 120 km/h
Mashol hasznalva en sem hallottam, tudomanyosan a kilo az 1000 igen
Mindket felnek igaza van mar csak egymas baszogatasan van a hangsuly
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 6 2014 08:06am
Quote (Smat @ Nov 6 2014 03:00pm)
Jól van, ne legyetek már ennyire jók meg szépek, gondolom itt mindenki ősmagyar kori magyart beszél. Gondolom akkor irl aki tájszólással beszél azt is meggyőzitek hogy ő a hülye mert úgy beszél ahogy.



A tájszólással nincsen baj, nincs negatív jelentéstartalma. Viszont egy olyan szleng használata, ami közutálatnak örvendő bűnözők használnak, nem vet senkire se jó fényt. Az vagy amit mondasz és teszel. Megszokhattad volna már hogy fontos egy fórumon hogy miként írsz.

Quote (cowding @ Nov 6 2014 03:04pm)
Tenyleg felesleges on topic postolni mert valami szaron ragodtok 3 oldalon keresztul
A kilot hasznaljak szlengben a sebesseg kifejezesere, kilo husz az 120 km/h
Mashol hasznalva en sem hallottam, tudomanyosan a kilo az 1000 igen
Mindket felnek igaza van mar csak egymas baszogatasan van a hangsuly


Akkor leszek ontopic is.

Szeretnék majd venni egy kis vespat, városba járkálni. Később úgy is autóm lesz.

This post was edited by anyd on Nov 6 2014 08:07am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 6 2014 08:07am
Quote (anyd @ 6 Nov 2014 14:06)
A tájszólással nincsen baj, nincs negatív jelentéstartalma. Viszont egy olyan szleng használata, ami közutálatnak örvendő bűnözők használnak, nem vet senkire se jó fényt. Az vagy amit mondasz és teszel. Megszokhattad volna már hogy fontos egy fórumon hogy miként írsz.


Quote (cowding @ 6 Nov 2014 14:04)
Tenyleg felesleges on topic postolni mert valami szaron ragodtok 3 oldalon keresztul
A kilot hasznaljak szlengben a sebesseg kifejezesere, kilo husz az 120 km/h
Mashol hasznalva en sem hallottam, tudomanyosan a kilo az 1000 igen
Mindket felnek igaza van mar csak egymas baszogatasan van a hangsuly


¤
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 6 2014 08:07am


10 kiló kenyér
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567819Next
Add Reply New Topic New Poll