d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mi A Velemenyed Az Evoluciorol > Masodik Menet
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 4 2014 05:53am
Nem vagyok nagy rajongója a szerelmes levél véggel hogy nem kell mást tenni az egészségéért hogy nem is tudom mit tegyek egy kis segítséget szeretnék kérni az egyik legnagyobb hazai hardver eszközök szállítása
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 4 2014 05:54am
Quote (josheide @ 4 Nov 2014 12:51)
Amugy mit irjak a tanaromnak akinek az orajat ma skippelni fogok mert beblazesodtam ?


fixáltam
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 4 2014 05:54am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 4 2014 12:53pm)
Ird neki, hogy its 4:20 soz


this

milyen igaz
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 4 2014 05:55am
Ez a csoka kezd tenyleg atmenni full retardba
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 4 2014 05:55am
Quote (Ghostmasterq @ 4 Nov 2014 12:54)
fixáltam


hahaha :D
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 4 2014 05:56am
Akkor jon meg vis amikor lepnem kell
Kegyetlen jatekot uz velem az elet
Go Back To Magyar Topic List
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll