valamelyik nap azon gondolkoztam hogy a technikai fejlodes vajon atvaltja-e (vagy mar atvaltotta-e) az evolucio szerepet az embereknel
Quote (josheide @ Nov 2 2014 09:23pm)
420 van ?
420 kozben en mindig betorzulok egy ponton es azon kezdek el agyalni hogy mi lenne ha visszafele mennenk az idoben es hogy lehet ugy is van igazabol
meg hogy latjuk a jovot, mert ha csak rovid idore is de el tudjuk kepzelni hogy mi fog tortenni az elkovetkezo par masodpercben
aztan eljutok oda hogy addig latjuk az idosikot amig tudjuk mi tortent/fog tortenni, tokmind1 hogy az a multban vagy a jovoben kovetkezett be
aztan vegkepp elzsibbadok a gecibe es hulye youtube videokat nezek mikozben tomom magamba a sok ropit, csokistallert, szar uditot meg a tobbi igenytelen fost hogy masnap 4szer kelljen szarnom