d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mi A Velemenyed Az Evoluciorol? > Izmos Vitatopic
Prev14567821Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 2 2014 03:03pm
valamelyik nap azon gondolkoztam hogy a technikai fejlodes vajon atvaltja-e (vagy mar atvaltotta-e) az evolucio szerepet az embereknel

Quote (josheide @ Nov 2 2014 09:23pm)
420 van ?


420 kozben en mindig betorzulok egy ponton es azon kezdek el agyalni hogy mi lenne ha visszafele mennenk az idoben es hogy lehet ugy is van igazabol
meg hogy latjuk a jovot, mert ha csak rovid idore is de el tudjuk kepzelni hogy mi fog tortenni az elkovetkezo par masodpercben

aztan eljutok oda hogy addig latjuk az idosikot amig tudjuk mi tortent/fog tortenni, tokmind1 hogy az a multban vagy a jovoben kovetkezett be

aztan vegkepp elzsibbadok a gecibe es hulye youtube videokat nezek mikozben tomom magamba a sok ropit, csokistallert, szar uditot meg a tobbi igenytelen fost hogy masnap 4szer kelljen szarnom
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 2 2014 03:04pm
Quote (Flutter @ Nov 2 2014 09:03pm)
valamelyik nap azon gondolkoztam hogy a technikai fejlodes vajon atvaltja-e (vagy mar atvaltotta-e) az evolucio szerepet az embereknel



420 kozben en mindig betorzulok egy ponton es azon kezdek el agyalni hogy mi lenne ha visszafele mennenk az idoben es hogy lehet ugy is van igazabol
meg hogy latjuk a jovot, mert ha csak rovid idore is de el tudjuk kepzelni hogy mi fog tortenni az elkovetkezo par masodpercben

aztan eljutok oda hogy addig latjuk az idosikot amig tudjuk mi tortent/fog tortenni, tokmind1 hogy az a multban vagy a jovoben kovetkezett be

aztan vegkepp elzsibbadok a gecibe es hulye youtube videokat nezek mikozben tomom magamba a sok ropit, csokistallert, szar uditot meg a tobbi igenytelen fost hogy masnap 4szer kelljen szarnom


csb
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 2 2014 03:06pm
Agnosztikus vagyok, ha isten letezeserol van szo.

Evolucioban meg hiszek.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 2 2014 03:07pm
Quote (Baleee @ Nov 2 2014 09:06pm)
Agnosztikus vagyok, ha isten letezeserol van szo.

Evolucioban meg hiszek.


az nekem is volt de már kikezelték
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 2 2014 03:10pm
Quote (Flutter @ Nov 2 2014 11:03pm)
valamelyik nap azon gondolkoztam hogy a technikai fejlodes vajon atvaltja-e (vagy mar atvaltotta-e) az evolucio szerepet az embereknel



420 kozben en mindig betorzulok egy ponton es azon kezdek el agyalni hogy mi lenne ha visszafele mennenk az idoben es hogy lehet ugy is van igazabol
meg hogy latjuk a jovot, mert ha csak rovid idore is de el tudjuk kepzelni hogy mi fog tortenni az elkovetkezo par masodpercben

aztan eljutok oda hogy addig latjuk az idosikot amig tudjuk mi tortent/fog tortenni, tokmind1 hogy az a multban vagy a jovoben kovetkezett be

aztan vegkepp elzsibbadok a gecibe es hulye youtube videokat nezek mikozben tomom magamba a sok ropit, csokistallert, szar uditot meg a tobbi igenytelen fost hogy masnap 4szer kelljen szarnom


tesó ez egy elég mély sztori lett
de azért kicsit érzem
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Nov 3 2014 02:33am
Hat kezdek ketelkedni evolucioban...van egy csomo eletkeptelen egyen, megis elnek, sot jobban mint e. Fml
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,929.43
Trader: Trusted
Nov 3 2014 03:25am
Isten lézezésében hiszek. Abban is biztos vagyok, hogy a földi élet nélküle nem jöhetett volna létre. Szerintem intelligens tervezés alkotta meg a DNS-t, ami egy elképesztően komplex rendszer 10 a sokadikon varjánssal...
De az állat- és növényvilág folyamatosan fejlődik, változik. Alkalmazkodik és beépül a környezetéhez. Persze, nagyon messze állunk még attól, hogy feltérképezzük a bolygó összes faját, de ha egyszer sikerülne, akkor meg tudnánk állapítani, hogy kialakulnak-e új fajok vagy sem. Illetve, ha a fajok változnak, akkor annak a mértéke mekkora.

Itt jön a képbe az ember... ami igazából az evolúció elméletének megkérdőjelezésének egyik legnagyabb okát képezi. Megpróbáljuk magunkat úgy beállítani mintha az állatvilágtól külön állnánk, sőt, egyenesen felette. Valahol ez így is van... Egyébként, ha megfigyeljük, hogy az állatok általában hogy viszonyulnak az emberekhez, akkor tapasztalható, hogy máshogy, mint a környezetében élő állatfajhoz.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 3 2014 03:30am
Quote (Flutter @ 2 Nov 2014 22:03)
valamelyik nap azon gondolkoztam hogy a technikai fejlodes vajon atvaltja-e (vagy mar atvaltotta-e) az evolucio szerepet az embereknel



420 kozben en mindig betorzulok egy ponton es azon kezdek el agyalni hogy mi lenne ha visszafele mennenk az idoben es hogy lehet ugy is van igazabol
meg hogy latjuk a jovot, mert ha csak rovid idore is de el tudjuk kepzelni hogy mi fog tortenni az elkovetkezo par masodpercben

aztan eljutok oda hogy addig latjuk az idosikot amig tudjuk mi tortent/fog tortenni, tokmind1 hogy az a multban vagy a jovoben kovetkezett be

aztan vegkepp elzsibbadok a gecibe es hulye youtube videokat nezek mikozben tomom magamba a sok ropit, csokistallert, szar uditot meg a tobbi igenytelen fost hogy masnap 4szer kelljen szarnom


10/10
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 3 2014 03:45am
Quote (Flutter @ 2 Nov 2014 23:03)
valamelyik nap azon gondolkoztam hogy a technikai fejlodes vajon atvaltja-e (vagy mar atvaltotta-e) az evolucio szerepet az embereknel



420 kozben en mindig betorzulok egy ponton es azon kezdek el agyalni hogy mi lenne ha visszafele mennenk az idoben es hogy lehet ugy is van igazabol
meg hogy latjuk a jovot, mert ha csak rovid idore is de el tudjuk kepzelni hogy mi fog tortenni az elkovetkezo par masodpercben

aztan eljutok oda hogy addig latjuk az idosikot amig tudjuk mi tortent/fog tortenni, tokmind1 hogy az a multban vagy a jovoben kovetkezett be

aztan vegkepp elzsibbadok a gecibe es hulye youtube videokat nezek mikozben tomom magamba a sok ropit, csokistallert, szar uditot meg a tobbi igenytelen fost hogy masnap 4szer kelljen szarnom


rohogok
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Nov 3 2014 04:34am
Quote (Flutter @ Nov 2 2014 11:03pm)
valamelyik nap azon gondolkoztam hogy a technikai fejlodes vajon atvaltja-e (vagy mar atvaltotta-e) az evolucio szerepet az embereknel



420 kozben en mindig betorzulok egy ponton es azon kezdek el agyalni hogy mi lenne ha visszafele mennenk az idoben es hogy lehet ugy is van igazabol
meg hogy latjuk a jovot, mert ha csak rovid idore is de el tudjuk kepzelni hogy mi fog tortenni az elkovetkezo par masodpercben

aztan eljutok oda hogy addig latjuk az idosikot amig tudjuk mi tortent/fog tortenni, tokmind1 hogy az a multban vagy a jovoben kovetkezett be

aztan vegkepp elzsibbadok a gecibe es hulye youtube videokat nezek mikozben tomom magamba a sok ropit, csokistallert, szar uditot meg a tobbi igenytelen fost hogy masnap 4szer kelljen szarnom


Quality lyfe
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567821Next
Add Reply New Topic New Poll