Quote (beni @ Nov 2 2014 06:52pm)
Le se szarja a korrupciós ügyeket, csak mégsem mondhatja, hogy simán demotivált, depresszióra hajlamos, játékfüggő.
Szerintem tudja magarol, hogy depressziora hajlamos demotivalt jatekofuggo, mivelhogy minden masodik postjaban leirja, majd ezt megindokolja azzal, hogy a vilag szar, szarok az emberek, minimalberert dolgozok, fuck mesh nem segit, sad lyfe. Senee elkovetkezendo 50 evet leirtam egy mondatban)