Quote (xGurke @ Nov 2 2014 02:36am)
beni ivott
nope
Quote (Baleee @ Nov 2 2014 02:37am)
Kar, hogy nem ivett. Akkor postolhatna magarol kepeket.
múltkor láttam ivettet a villamoson
eszembe is jutott, hogy láttam pucéra. vicces
This post was edited by beni on Nov 1 2014 07:39pm