d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vismajor Vallomasa
Prev14567818Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 30 2014 04:52pm
Na alakul a sztori,

Vis hallgass a szivedre......




























































es szavazz a Fideszre
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 30 2014 04:53pm
segítség nem tudom bezárni a topicot
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 30 2014 04:55pm
Quote (josheide @ Oct 30 2014 11:52pm)
Na alakul a sztori,

Vis hallgass a szivedre......




























































es szavazz a Fideszre


levivel is felhoztuk ne aggódj
nagyobb kaliberu versenyeket neztem csak regen is

PORNOT SE SZERETEK NEZNI XDXDXD
Azt aenki se szeret senki se nezi megis az internet legforgalmasabb resze
A porno nezok olyanok mint a fidesz szavazok. Senkisem ismer senkit szemelyesen de a szamok nivekednek
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Oct 30 2014 04:55pm
Quote (NerfHydraDPS @ 30 Oct 2014 23:23)
http://www.youtube.com/watch?v=_ElJPcCc7Mw


bump
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 30 2014 04:56pm
Quote (Vismajor @ 30 Oct 2014 23:55)
levivel is felhoztuk ne aggódj
nagyobb kaliberu versenyeket neztem csak regen is

PORNOT SE SZERETEK NEZNI XDXDXD
Azt aenki se szeret senki se nezi megis az internet legforgalmasabb resze
A porno nezok olyanok mint a fidesz szavazok. Senkisem ismer senkit szemelyesen de a szamok nivekednek


Amugy mit ertesz az alatt hogy fura a csajod mostanaban ?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 30 2014 04:56pm
Quote (josheide @ Oct 30 2014 11:56pm)
Amugy mit ertesz az alatt hogy fura a csajod mostanaban ?


Idegbomba
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 30 2014 04:58pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 30 2014 05:11pm
Hat ez eleg keves volt
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 30 2014 05:34pm
Akkor mostantol ez a topic a lakaskeresesem szomoru tortenete.

http://ingatlan.com/vi-ker/elado+lakas/tegla-epitesu-lakas/budapest+6+kerulet+andrassy+ut/20996515?sid=50

Errol mi a velemenyetek?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 30 2014 05:37pm
Quote (josheide @ Oct 31 2014 12:34am)
Akkor mostantol ez a topic a lakaskeresesem szomoru tortenete.

http://ingatlan.com/vi-ker/elado+lakas/tegla-epitesu-lakas/budapest+6+kerulet+andrassy+ut/20996515?sid=50

Errol mi a velemenyetek?


te is lakást veszel? Mik az elvárások?
andrássy ut nem túl zajos?
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567818Next
Add Reply New Topic New Poll