d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lakberendezés
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 24 2014 04:55pm
Quote (Vismajor @ 25 Oct 2014 00:52)
Mondjuk azt tuti átalakíttatnám, de maga a zug nagyon bejön :D


én felraknék egy olyan ágyat ami közel van a padlóhoz (nem jut eszembe a neve)
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 24 2014 05:10pm
Vannak lakások, amik egyszerűen nem férnek a fejembe.

Például ez:

http://ingatlan.com/ix-ker/elado+lakas/tegla-epitesu-lakas/budapest+9+kerulet+tinodi+lantos+sebestyen+koz/20804013?sid=21

110 milla, de zéró ízlés
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 24 2014 05:12pm
Quote (beni @ Oct 24 2014 11:10pm)
Vannak lakások, amik egyszerűen nem férnek a fejembe.

Például ez:

http://ingatlan.com/ix-ker/elado+lakas/tegla-epitesu-lakas/budapest+9+kerulet+tinodi+lantos+sebestyen+koz/20804013?sid=21

110 milla, de zéró ízlés


jó helyen van
de tényleg undorító
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 24 2014 05:14pm
Quote (xGurke @ Oct 25 2014 12:12am)
jó helyen van
de tényleg undorító


itt volt egyszer egy 720 millás lakás is

valamin 420 nm lakás és 400 nm tetőterasz....(az is ocsmányul volt berendezve)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 24 2014 05:36pm
Quote (josheide @ Oct 24 2014 11:27pm)


ezt az álmennyezetet én nem bírnám
a többi része tetszik
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 24 2014 05:40pm
Én azokat az embereket nem értem, akik úgy fényképezik le a lakást, hogy kibaszott kupleráj van
pl ez
http://ingatlan.com/vi-ker/elado+lakas/tegla-epitesu-lakas/budapest+6+kerulet+bajza+utca/21042134?sid=3

Annyira sok múliuk egy jó fotózáson, nem igaz h erre az egyre nem lehet kitakarítani...
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Oct 24 2014 05:48pm
Quote (Vismajor @ Oct 24 2014 11:40pm)
Én azokat az embereket nem értem, akik úgy fényképezik le a lakást, hogy kibaszott kupleráj van
pl ez
http://ingatlan.com/vi-ker/elado+lakas/tegla-epitesu-lakas/budapest+6+kerulet+bajza+utca/21042134?sid=3

Annyira sok múliuk egy jó fotózáson, nem igaz h erre az egyre nem lehet kitakarítani...


ezt akartam írni, énis utálom
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 25 2014 04:05am
Quote (Vismajor @ Oct 25 2014 12:40am)
Én azokat az embereket nem értem, akik úgy fényképezik le a lakást, hogy kibaszott kupleráj van
pl ez
http://ingatlan.com/vi-ker/elado+lakas/tegla-epitesu-lakas/budapest+6+kerulet+bajza+utca/21042134?sid=3

Annyira sok múliuk egy jó fotózáson, nem igaz h erre az egyre nem lehet kitakarítani...


Ha jobban megnézed: nincs is kuplejár, csak nem túl jó a berendezése és a polcokon lévő csomó kis szarság ezt az érzetet kelti.

Nekem mondjuk az nem tetszik, hogy "világos" lakásként hirdetik, erre este fotóznak behúzott függönnyökkel. Mondjuk lehet, hogy a szembelévő tűzfalat nem akarták hangsúlyozni ^^
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 25 2014 04:51am
Quote (beni @ Oct 25 2014 11:05am)
Ha jobban megnézed: nincs is kuplejár, csak nem túl jó a berendezése és a polcokon lévő csomó kis szarság ezt az érzetet kelti.

Nekem mondjuk az nem tetszik, hogy "világos" lakásként hirdetik, erre este fotóznak behúzott függönnyökkel. Mondjuk lehet, hogy a szembelévő tűzfalat nem akarták hangsúlyozni ^^


Most nem találtam jobbat, de azért van hidd el, ahol a képen ott az ebédlőasztal rajta félig megevett kajákkal
Go Back To Magyar Topic List
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll