d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > El Tudod Képzelni, Hogy Itthon Maradj?
Prev14567815Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 21 2014 11:27pm
Quote (ElCapitano @ Oct 22 2014 03:58am)
gonsolj bele te meg itt is ki vagy kozositve, nemetben hamar jonni fog a telefonzsinor + samli de azert good luck
az adok meg a munkanelkuliseg elol elmenekulhetsz de a sajat balfaszsagod elol nem, paulocoelho'd maximalisan de azert van benne igazsag es majd te is rajosz, bar most ezt ugy is bantasnak veszed es kiragadsz valami konnyentamadhato reszletet abbol amit mondok es arra arrogansan meg folenyeskedve ideokadsz valamit.
ne hogy azt kepzeld, hogy majd japanban odamennek hozzad , hogy nahat rici-san te is szeretsz starcraftozni legyel a baratunk... de mindegy whatever nem pazarlom a karaktereket mert te tenyleg remenytelen vagy

inb4 "mar miert neznenek ki :wacko: " vagy barmi egyeb gyerekes kukacoskodo rici post


Megfogalmaztam mar neki facebookon ezt hasonloan, de egy autistanak hiaba magyarazol ilyet
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 22 2014 12:48am
tfw en szinte minden nap erzem ezt a bevandorlo feelt, pedig majd 3 ev alat szerintem 1 olyan tapasztalatom nem volt, hogy kifejezetten negativan viszonyultak volna hozzam barmikor
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,978.27
Trader: Trusted
Oct 22 2014 01:03am
Mindenképp ki szeretnék menni, de tuti hazajönnék. N tudnám megindokolni, hogy miért. Valószínűleg mindig is idegennek érezném magam odakint. Bár Ausztrália és Új-Zéland lehet kivétel lenne, ott szívesen élnék. :)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 22 2014 01:04am
Quote (RiNGiSpiLeR @ Oct 22 2014 07:03am)
Mindenképp ki szeretnék menni, de tuti hazajönnék. N tudnám megindokolni, hogy miért. Valószínűleg mindig is idegennek érezném magam odakint. Bár Ausztrália és Új-Zéland lehet kivétel lenne, ott szívesen élnék. :)


ahol él kb féltucat szunyogszerü lény aminek a csipése halálos
kigyok pokok mászkálnak a házakban

inkább nem
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,978.27
Trader: Trusted
Oct 22 2014 01:11am
Quote (Senee @ 22 Oct 2014 09:04)
ahol él kb féltucat szunyogszerü lény aminek a csipése halálos
kigyok pokok mászkálnak a házakban

inkább nem


Jahh, van árny oldala is. :D

De inkább egy szúnyig csípjen meg mint hogy idehaza haljak éhen. ^^
Jó, persze, azért ez elég túlzás, de ami idehaza folyik - anyagi szempontból - az nem élet, az vegetálás...
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 22 2014 01:24am
Quote (SummertimeClothes @ 22 Oct 2014 08:48)
tfw en szinte minden nap erzem ezt a bevandorlo feelt, pedig majd 3 ev alat szerintem 1 olyan tapasztalatom nem volt, hogy kifejezetten negativan viszonyultak volna hozzam barmikor
http://i.imgur.com/Z7L1xFw.png


Magadat rekeszted ki, belülről jön a bevándorlóságod.
Majd ha valamit nem kapsz meg, akkor kiabálj, hogy AZÉ ME MADZSAR VAGYOK??NÉGY!!!44??
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 22 2014 01:28am
Quote (CyberPunk666 @ 22 Oct 2014 09:24)
Magadat rekeszted ki, belülről jön a bevándorlóságod.
Majd ha valamit nem kapsz meg, akkor kiabálj, hogy AZÉ ME MADZSAR VAGYOK??NÉGY!!!44??


tudom
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Oct 22 2014 04:21am
Quote (ElCapitano @ Oct 22 2014 04:58am)
gonsolj bele te meg itt is ki vagy kozositve, nemetben hamar jonni fog a telefonzsinor + samli de azert good luck
az adok meg a munkanelkuliseg elol elmenekulhetsz de a sajat balfaszsagod elol nem, paulocoelho'd maximalisan de azert van benne igazsag es majd te is rajosz, bar most ezt ugy is bantasnak veszed es kiragadsz valami konnyentamadhato reszletet abbol amit mondok es arra arrogansan meg folenyeskedve ideokadsz valamit.
ne hogy azt kepzeld, hogy majd japanban odamennek hozzad , hogy nahat rici-san te is szeretsz starcraftozni legyel a baratunk... de mindegy whatever nem pazarlom a karaktereket mert te tenyleg remenytelen vagy

inb4 "mar miert neznenek ki :wacko: " vagy barmi egyeb gyerekes kukacoskodo rici post

Azert ez mar eleg durva, nem tudom en milyen kepet alakitottam ki magamrol benned, nem latom magam kivulrol. Csak leirtam a terveim a jovore nezve minden szemelyeskedes nelkul, aztan kiderul, hogy autista vagyok illetve te meg akarsz gyozni rola hogy en bizony meg fogom olni magam a nemeteknel nem rossz :wacko: fel vagyok keszulve ra, hogy kint is vannak nyomorek szar cigany emberek, no para,
Nem a munkanelkuliseg elol menekulok, jo mernokkent barhol lehetne allasom, inkabb pont az ilyen mentalitastol, meg minek csinaljam ugyanazt a munkat ha kulfoldon megkapom ette a sokszorosat. Nem arra szamitok, hogy csettintek egyet es rogton lesz penzem melom barataim.
Elozo munkahelyemen is jol ereztem magam a munkatarsaimmal, pedig ok meg magyarok is voltak :s
Soon diplomam lesz, tanulok mellette programozni, (mivel azt a szakunkon leszartak), meg tanulok japanul, egyenesbe vagyok szerintem

De igazabol teljesen mindegy mit irtam volna a topikba ugyis autista vagyok es nincsenek barataim es DEHAT NEM ERTED H AZTISTA VAGY ES MEGOLOD MAGAD?? Tudom tudom...gurke napi 10x leirja ugyanezt kb :wacko: nem is ertem ilyen postokra mer valaszolok, jah valoszinuleg azer mer hunsubon csak ilyen postok vannak mostanaban lel
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 22 2014 04:25am
Quote (xUb0rka @ 22 Oct 2014 12:21)
Azert ez mar eleg durva, nem tudom en milyen kepet alakitottam ki magamrol benned, nem latom magam kivulrol. Csak leirtam a terveim a jovore nezve minden szemelyeskedes nelkul, aztan kiderul, hogy autista vagyok illetve te meg akarsz gyozni rola hogy en bizony meg fogom olni magam a nemeteknel nem rossz :wacko: fel vagyok keszulve ra, hogy kint is vannak nyomorek szar cigany emberek, no para,
Nem a munkanelkuliseg elol menekulok, jo mernokkent barhol lehetne allasom, inkabb pont az ilyen mentalitastol, meg minek csinaljam ugyanazt a munkat ha kulfoldon megkapom ette a sokszorosat. Nem arra szamitok, hogy csettintek egyet es rogton lesz penzem melom barataim.
Elozo munkahelyemen is jol ereztem magam a munkatarsaimmal, pedig ok meg magyarok is voltak :s
Soon diplomam lesz, tanulok mellette programozni, (mivel azt a szakunkon leszartak), meg tanulok japanul, egyenesbe vagyok szerintem

De igazabol teljesen mindegy mit irtam volna a topikba ugyis autista vagyok es nincsenek barataim es DEHAT NEM ERTED H AZTISTA VAGY ES MEGOLOD MAGAD?? Tudom tudom...gurke napi 10x leirja ugyanezt kb :wacko: nem is ertem ilyen postokra mer valaszolok, jah valoszinuleg azer mer hunsubon csak ilyen postok vannak mostanaban lel


madkid
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 22 2014 04:27am
Quote (xUb0rka @ Oct 22 2014 11:21am)
Azert ez mar eleg durva, nem tudom en milyen kepet alakitottam ki magamrol benned, nem latom magam kivulrol. Csak leirtam a terveim a jovore nezve minden szemelyeskedes nelkul, aztan kiderul, hogy autista vagyok illetve te meg akarsz gyozni rola hogy en bizony meg fogom olni magam a nemeteknel nem rossz :wacko: fel vagyok keszulve ra, hogy kint is vannak nyomorek szar cigany emberek, no para,
Nem a munkanelkuliseg elol menekulok, jo mernokkent barhol lehetne allasom, inkabb pont az ilyen mentalitastol, meg minek csinaljam ugyanazt a munkat ha kulfoldon megkapom ette a sokszorosat. Nem arra szamitok, hogy csettintek egyet es rogton lesz penzem melom barataim.
Elozo munkahelyemen is jol ereztem magam a munkatarsaimmal, pedig ok meg magyarok is voltak :s
Soon diplomam lesz, tanulok mellette programozni, (mivel azt a szakunkon leszartak), meg tanulok japanul, egyenesbe vagyok szerintem

De igazabol teljesen mindegy mit irtam volna a topikba ugyis autista vagyok es nincsenek barataim es DEHAT NEM ERTED H AZTISTA VAGY ES MEGOLOD MAGAD?? Tudom tudom...gurke napi 10x leirja ugyanezt kb :wacko: nem is ertem ilyen postokra mer valaszolok, jah valoszinuleg azer mer hunsubon csak ilyen postok vannak mostanaban lel


Ezt a kepet alakitottad ki MINDEBKIBEN, Nem ertem mit csodalkozol
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567815Next
Add Reply New Topic New Poll