Quote (ElCapitano @ Oct 22 2014 04:58am)
gonsolj bele te meg itt is ki vagy kozositve, nemetben hamar jonni fog a telefonzsinor + samli de azert good luck
az adok meg a munkanelkuliseg elol elmenekulhetsz de a sajat balfaszsagod elol nem, paulocoelho'd maximalisan de azert van benne igazsag es majd te is rajosz, bar most ezt ugy is bantasnak veszed es kiragadsz valami konnyentamadhato reszletet abbol amit mondok es arra arrogansan meg folenyeskedve ideokadsz valamit.
ne hogy azt kepzeld, hogy majd japanban odamennek hozzad , hogy nahat rici-san te is szeretsz starcraftozni legyel a baratunk... de mindegy whatever nem pazarlom a karaktereket mert te tenyleg remenytelen vagy
inb4 "mar miert neznenek ki

" vagy barmi egyeb gyerekes kukacoskodo rici post
Azert ez mar eleg durva, nem tudom en milyen kepet alakitottam ki magamrol benned, nem latom magam kivulrol. Csak leirtam a terveim a jovore nezve minden szemelyeskedes nelkul, aztan kiderul, hogy autista vagyok illetve te meg akarsz gyozni rola hogy en bizony meg fogom olni magam a nemeteknel nem rossz

fel vagyok keszulve ra, hogy kint is vannak nyomorek szar cigany emberek, no para,
Nem a munkanelkuliseg elol menekulok, jo mernokkent barhol lehetne allasom, inkabb pont az ilyen mentalitastol, meg minek csinaljam ugyanazt a munkat ha kulfoldon megkapom ette a sokszorosat. Nem arra szamitok, hogy csettintek egyet es rogton lesz penzem melom barataim.
Elozo munkahelyemen is jol ereztem magam a munkatarsaimmal, pedig ok meg magyarok is voltak :s
Soon diplomam lesz, tanulok mellette programozni, (mivel azt a szakunkon leszartak), meg tanulok japanul, egyenesbe vagyok szerintem
De igazabol teljesen mindegy mit irtam volna a topikba ugyis autista vagyok es nincsenek barataim es DEHAT NEM ERTED H AZTISTA VAGY ES MEGOLOD MAGAD?? Tudom tudom...gurke napi 10x leirja ugyanezt kb

nem is ertem ilyen postokra mer valaszolok, jah valoszinuleg azer mer hunsubon csak ilyen postok vannak mostanaban lel