Quote (zsansaccount @ 21 Oct 2014 20:45)
ez engem is érdekelne
amúgy amerikába, angliába vagy svédekhez... nemtom, egy fasza kutatói állásra pályáznék vmi egyetemen.
NYU-n, Amerika legdragabb (es a vilag top 20-ban benne levo egyetemen) vegzett matek - info szakos osztalytarsam tobb mint 100 helyre adta be a jelentkezeset, mig par interjut kapott.
Vegul ket allasajanlat kozul valaszthatott.
Es O amerikai allampolgar.
Quote (Vismajor @ 21 Oct 2014 21:00)
2+ nyelvet tanulok
Igen, azt mondom, hogy meg 2+
Quote (Jancsipapa @ 21 Oct 2014 20:58)
ha befuccsolna az egyik hitelem, akkor értelemszerűen nagy-britannia a célállomás
Ez a post nem kapott eleg figyelmet de 10/10.
This post was edited by josheide on Oct 21 2014 02:03pm