Quote (bbaallaaggee @ Oct 21 2014 06:00pm)
5-800 giga között kb havonta
Én amúgy remélem megszavazzák, már nagyon kéne valami, ami összerántja a fiatalságot. Biztos lehetne erre békés megoldást is találni, de ha nekik fáklya kell meg kockakő, ám legyen.
hasonlóra gondoltam én is
először azt hittem, hogy ez poén, de ha nem, akkor lógni fognak páran :DDDDDDDDDDDDD elképzelem ahogy a bme-s koleszosok havi 50k-kat perkálnak netre
ja nem, inkább felgyújtják a parlamentet
This post was edited by xGurke on Oct 21 2014 12:13pm