d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Adatforgalom > Ado
Prev14567825Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 21 2014 12:11pm
Quote (RRC @ Oct 21 2014 06:09pm)
valahova latin-amerikába megyek, ott éltek a náci bünözök is sokáig

de ja, anglia lesz ha elvégeztem az egyetemet


latin-amerika az ugyanaz mint magyarország csak durvább kiadásban jfyi
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 21 2014 12:13pm
Quote (Senee @ 21 Oct 2014 20:11)
latin-amerika az ugyanaz mint magyarország csak durvább kiadásban jfyi


itt a küldetésed

köss magadra 1 bombát és robbantsd be a parlamentet
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 21 2014 12:13pm
Quote (bbaallaaggee @ Oct 21 2014 06:00pm)
5-800 giga között kb havonta

Én amúgy remélem megszavazzák, már nagyon kéne valami, ami összerántja a fiatalságot. Biztos lehetne erre békés megoldást is találni, de ha nekik fáklya kell meg kockakő, ám legyen.


hasonlóra gondoltam én is
először azt hittem, hogy ez poén, de ha nem, akkor lógni fognak páran :DDDDDDDDDDDDD elképzelem ahogy a bme-s koleszosok havi 50k-kat perkálnak netre
ja nem, inkább felgyújtják a parlamentet

This post was edited by xGurke on Oct 21 2014 12:13pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 21 2014 12:14pm
Quote (RRC @ Oct 21 2014 06:13pm)
itt a küldetésed

köss magadra 1 bombát és robbantsd be a parlamentet


azért vagyok nyomoult mert töketlen vagyok

ahhoz, hogy azt meglépd nem elég a szuicid hajlam
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 21 2014 12:14pm
Quote (xGurke @ 21 Oct 2014 19:13)
hasonlóra gondoltam én is
először azt hittem, hogy ez poén, de ha nem, akkor lógni fognak páran :DDDDDDDDDDDDD elképzelem ahogy a bme-s koleszosok havi 50k-kat perkálnak netre
ja nem, inkább felgyújtják a parlamentet


hát én megyek vasárnap a kossuth térre
pont ma beszéltem haverommal, hogy mosmár kikéne menni tapsolni viktornak a legközelebbi ökörségénél a kossuth térre
meg jól megdobálni molotov koktéllal a kurva anyjukat
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Oct 21 2014 12:16pm
Magyarország sokkal jobban teljesít
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 21 2014 12:16pm
Quote (Senee @ 21 Oct 2014 20:14)
azért vagyok nyomoult mert töketlen vagyok

ahhoz, hogy azt meglépd nem elég a szuicid hajlam


igyál előtte valami piát, anya megveszi neked a teszkóba
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 21 2014 12:16pm
fidesz szavazók jelentkezzenek
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Oct 21 2014 12:17pm
inb4 internetrezsicsökkentés
itt hallottátok először
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Oct 21 2014 12:17pm
Quote (xGurke @ 21 Oct 2014 19:13)
hasonlóra gondoltam én is
először azt hittem, hogy ez poén, de ha nem, akkor lógni fognak páran :DDDDDDDDDDDDD elképzelem ahogy a bme-s koleszosok havi 50k-kat perkálnak netre
ja nem, inkább felgyújtják a parlamentet


Nem lesz ebből semmi, egyszerűen nem merik megcsinálni. Ezzel célzottan a fiatalságnak mennek neki, elvégre mi generálunk akkora forgalmakat, hogy igazán fájjon. Erőfitogtatásnak belengették, aztán nagy kegyesen elállnak tőle, hogy hálásak lehessünk nekik.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567825Next
Add Reply New Topic New Poll