d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Kurvahollo Vallomasa
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 27 2014 10:00am
Quote (Smat @ Oct 27 2014 04:46pm)
Teged kene elsullyeszteni..


kapufa
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 27 2014 12:57pm
Quote (TuskesVanek @ 27 Oct 2014 17:00)
kapufa


Fakupa korál
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 27 2014 02:00pm
Quote (anyd @ 20 Oct 2014 21:48)
Most ki lesz a hunsub aspengerese


Válassz egyet a többiből. Alsó hangon van itt 3 is.

Quote (Rawen @ 20 Oct 2014 21:42)
na jó nekem ez elég, aki akar megtalál steamen, battleneten, facebookon etc
teljesen feleslegesen vesztegetem itt az időmet, egy ideje már amúgy is alig postoltam komolyan mert nincs olyan dolog amiről ne tudnék valahol jobban beszélgetni, itt maximum 1-2 ember van/téma, csak a rák ömlik rám mindenhonnan, inkább rászoktatom magam, hogy máshol lurkoljak
inb4 senee, vanek, rici meg hasonló fogyatékkal élők örülnek majd, élvezzétek csak, hogy nincs itt semmi, megéri

azért kell topic mert legyen hova +1ezni meg régen ez divat volt most meg csak eltünedeztek az emberek, do u even attentionwhore

végső logout ~15 perc múlva de már addig se postolok csak nézem ahogy ég a világ

tips fedora


Ha ennyire szükségét érezted, hogy ezt ide kibökd, akkor lehet mégsem szarod le annyira. Aki tényleg leszarja, az szó nélkül szokott elmenni.

Quote (AngryBug @ 20 Oct 2014 22:19)
reméltem hogy coming out lesz, bye


Kajak ezt hittem még először lol

Quote (Baleee @ 20 Oct 2014 22:54)
Jok ezek az onsajnalo martirkodos topicok amugy. En is leptem le  1 evre is meg volt, hogy ilyen 2-3 honapra mert nem volt se energiam se idom kovetni forumesemenyeket. Egynek se nyitottam topicot.

Inb4 megint eltunhetnek.


Valami ilyesmi

Quote (Cpt_Ghost @ 27 Oct 2014 20:57)
Fakupa korál


Ez az első korálos vicc, amin röhögtem.

Fasznak írod be, hogy röhögtél, korál.

This post was edited by CyberPunk666 on Oct 27 2014 02:00pm
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 28 2014 05:49am
Quote (TuskesVanek @ Oct 27 2014 03:55pm)
ezt a topicot kár lenne hagyni elsüllyedni


bump
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Oct 28 2014 08:01am
jara a búcsú posztjában a mennit enninek írta. szegényem.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll