d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Milyen Telefonjaid Voltak? > Idorendbe
Prev1456789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 19 2014 12:57am
1. sony ericsony k800i: 3-4 év
2. samsung galaxy sII: 2+ éve

/e: 16-17 évesen kaptam az első telefonom

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Oct 19 2014 12:59am
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 19 2014 02:15am
nokia 3410
nokia 6230 (? vagy valami nagyon hasonlo kepek alapjan)
sony ericsson w800i
samsung i900 omnia
iphone 3gs
iphone 4s
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Oct 19 2014 06:38am
Nokia 3310
Sony Ericcson W300
Sony Xperia Tipo
Sony Xperia L (jelenlegi)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 19 2014 06:39am
ericsony

van egy zseb az adios gatyámon amibe totally fit
Member
Posts: 3,114
Joined: Jun 20 2010
Gold: 1,565.00
Oct 19 2014 06:56am
nokia 3210
motorola v360
nokia 6600
samsung champ
nokia x6-00

ucsó 2 megvan azokat használom champ zenehallgatásra nokia wifi meg fényképezés android nn volt nálam pár kölcsön nem adta a windows élményt xd
ezért van nálam mindig a laptopom xd 2 aksival :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 19 2014 06:59am
Quote (EdwardElric @ 19 Oct 2014 14:56)
nokia 3210
motorola v360
nokia 6600
samsung champ
nokia x6-00

ucsó 2 megvan azokat használom champ zenehallgatásra nokia wifi meg fényképezés android nn volt nálam pár kölcsön nem adta a windows élményt xd
ezért van nálam mindig a laptopom xd 2 aksival :D


xd
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 19 2014 06:59am
Quote (EdwardElric @ 19 Oct 2014 14:56)
nokia 3210
motorola v360
nokia 6600
samsung champ
nokia x6-00

ucsó 2 megvan azokat használom champ zenehallgatásra nokia wifi meg fényképezés android nn volt nálam pár kölcsön nem adta a windows élményt xd
ezért van nálam mindig a laptopom xd 2 aksival :D


xd
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 19 2014 06:59am
Quote (Rawen @ 19 Oct 2014 14:59)
xd


Lassu vagy hollo
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 19 2014 06:59am
Quote (Baleee @ 19 Oct 2014 14:59)
Lassu vagy hollo


xd mind
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 19 2014 07:00am
Quote (Rawen @ 19 Oct 2014 14:59)
xd mind


Pedig en telefonrol vagyok
xd koral xd
Go Back To Magyar Topic List
Prev1456789Next
Add Reply New Topic New Poll