d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Miért? > Nem értem.
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 11 2014 12:43am
Quote (Senee @ 11 Oct 2014 06:16)
en meg alapvetoen nem szeretem, ha barki hozzamszol buszon :XD
az biztos nem normális vagy pénz kell neki


egyszer egy helyi buszon megfogta a karom egy milf
mondom wtf
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Oct 11 2014 01:05am
Quote (fahrii @ Oct 10 2014 04:11pm)
Amúgy a buszoshoz annyit tudok hozzáfűzni h hozzám akkor se ül be senki ha nincs több hely a buszon, inkább állnak.
Mindig a 4esbe szoktam ülni, mert ott rendesen elférek és bazdmeg inkább állnak a parasztok minthogy beüljön elém/mellém.


Talán mert ijesztő vagy

vennél fel öltönyt és lenne aktatáskád a mackónadrág + edzéscucc helyett, azonnal rádcuppanna minden proli

This post was edited by Makkertest on Oct 11 2014 01:05am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 11 2014 02:23am
Nem tudom, nekem facebookon irogat egy csaj már 2 napja, hogy tegyem már magamévá, nem tudom mivan a nőkkel
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 11 2014 02:24am
Quote (Vismajor @ 11 Oct 2014 09:23)
Nem tudom, nekem facebookon irogat egy csaj már 2 napja, hogy tegyem már magamévá, nem tudom mivan a nőkkel


pic
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 11 2014 02:25am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 11 2014 02:27am
Quote (Vismajor @ 11 Oct 2014 09:25)
http://1.ii.gl/d3iTsvLU.png


valamit amin latszik a teste is
de egyebkent meg kuldd hozzam lel
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Oct 11 2014 08:54am
Quote (Vismajor @ Oct 11 2014 09:25am)
http://1.ii.gl/d3iTsvLU.png


Ez az msn barinod nem?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 11 2014 09:29am
Quote (szabika @ Oct 11 2014 03:54pm)
Ez az msn barinod nem?


aha, de nagyon durván akarja a D-t
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Oct 11 2014 09:31am
Quote (Vismajor @ 11 Oct 2014 17:29)
aha, de nagyon durván akarja a D-t


ha még nincs 18 akkor jöhet
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 11 2014 09:41am
Quote (Vismajor @ 11 Oct 2014 16:29)
aha, de nagyon durván akarja a D-t


mondom küldd ide
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll