Quote (fahrii @ Oct 10 2014 04:11pm)
Amúgy a buszoshoz annyit tudok hozzáfűzni h hozzám akkor se ül be senki ha nincs több hely a buszon, inkább állnak.
Mindig a 4esbe szoktam ülni, mert ott rendesen elférek és bazdmeg inkább állnak a parasztok minthogy beüljön elém/mellém.
Talán mert ijesztő vagy
vennél fel öltönyt és lenne aktatáskád a mackónadrág + edzéscucc helyett, azonnal rádcuppanna minden proli
This post was edited by Makkertest on Oct 11 2014 01:05am