d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Futotok Mar?
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,209.02
Trader: Trusted
Oct 8 2014 01:12pm
Még nem üzemeltem be a fűtést. Egyelőre nem érzem szükségét, pedig alapjáraton elég fázós vagyok. :/
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 8 2014 11:55pm
Quote (Akizk @ Oc014 06:06pm)
Áprilisban költöztem ide és azt nem tudom, hogy van-e fűtés :D De am is, Svájcban nincs hideg, vagy ha van is egy svájci nem fázik. Svájcban! :D


A legjobb amikor mar havazik de meg mezitlabas rövidgatyas embereket latok.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 9 2014 08:55am
ma is voltam futni, es meg az ido is tok szupi
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 9 2014 02:07pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 9 2014 02:10pm
nyitott ablaknal nem fazok...
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 9 2014 02:11pm
Quote (josheide @ Oct 9 2014 08:10pm)
nyitott ablaknal nem fazok...


same
nyitva van 3 napja az ablak, mert lusta vagyok becsukni
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 9 2014 02:12pm
Quote (josheide @ 9 Oct 2014 22:10)
nyitott ablaknal nem fazok...


senki nem kérdezte
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 9 2014 02:14pm
Quote (RRC @ 9 Oct 2014 21:12)
senki nem kérdezte


Szegény rrc sajnállak :(
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 9 2014 02:18pm
Quote (josheide @ 9 Oct 2014 22:14)
Szegény rrc sajnállak :(


én is, nem tudsz egy egyszavas kérdésre válaszolni és elvileg diplomád van
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 9 2014 02:20pm
Quote (RRC @ 9 Oct 2014 21:18)
én is, nem tudsz egy egyszavas kérdésre válaszolni és elvileg diplomád van


Bántottak otthon? Elvették a Razer babád ? Akarsz róla beszélni?
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll