Quote (tevetava @ Oct 5 2014 07:28pm)
én hagyom, had vergődjön, csak ha nem válaszolgatnátok az obvious flamebaitre, akkor visszamenne a vicces képes topikba postolni magának a képeket
felesleges egy ilyen egyszerű embernek, mint gürgü magyarázni az ok-okozatot
ő továbbra is azt hiszi, hogy neki lehet flamelni és spammelni, sőt, ha mindezt ellenem teszi, akkor még hős is lesz a fórum szemében
