d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Napi Hany Orat Toltesz Azzal
Prev14567Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 5 2014 12:07pm
azért nem rossz, hogy mikor idejött azzal próbált oltogatni mindenkit, hogy itt veri a faszát már mióta
de azért március óta csak itt van még mindig ez a tumor :s
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 5 2014 12:14pm
Quote (tevetava @ Oct 5 2014 06:07pm)
azért nem rossz, hogy mikor idejött azzal próbált oltogatni mindenkit, hogy itt veri a faszát már mióta
de azért március óta csak itt van még mindig ez a tumor :s


> logikát keresni egy ilyen egyszerű emberben

csak hagyjad had vergődjön
lassan kétszer annyi ppd-je lesz mint nekem
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 5 2014 12:23pm
Quote (xGurke @ Oct 5 2014 07:14pm)
> logikát keresni egy ilyen egyszerű emberben

csak hagyjad had vergődjön
lassan kétszer annyi ppd-je lesz mint nekem


mesélj még gürgü :)
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 5 2014 12:24pm
Quote (TuskesVanek @ Oct 5 2014 06:23pm)
mesélj még gürgü :)


felesleges hozzád értelmesen beszélni, felfogni úgyse tudod
folytasd a vergődést nélkülem, majd holnap leszek
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 5 2014 12:25pm
Quote (xGurke @ Oct 5 2014 07:24pm)
felesleges hozzád értelmesen beszélni, felfogni úgyse tudod
folytasd a vergődést nélkülem, majd holnap leszek


igen gürgü :)

majd holnap is vergődsz nekem :)
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 5 2014 12:28pm
Quote (xGurke @ 5 Oct 2014 20:14)
> logikát keresni egy ilyen egyszerű emberben

csak hagyjad had vergődjön
lassan kétszer annyi ppd-je lesz mint nekem


én hagyom, had vergődjön, csak ha nem válaszolgatnátok az obvious flamebaitre, akkor visszamenne a vicces képes topikba postolni magának a képeket
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 5 2014 12:29pm
Quote (tevetava @ Oct 5 2014 06:28pm)
én hagyom, had vergődjön, csak ha nem válaszolgatnátok az obvious flamebaitre, akkor visszamenne a vicces képes topikba postolni magának a képeket


egy próbát megér, bár engem túlzottan nem zavar
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 5 2014 12:29pm
Quote (tevetava @ Oct 5 2014 07:28pm)
én hagyom, had vergődjön, csak ha nem válaszolgatnátok az obvious flamebaitre, akkor visszamenne a vicces képes topikba postolni magának a képeket


felesleges egy ilyen egyszerű embernek, mint gürgü magyarázni az ok-okozatot

ő továbbra is azt hiszi, hogy neki lehet flamelni és spammelni, sőt, ha mindezt ellenem teszi, akkor még hős is lesz a fórum szemében :)
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 5 2014 12:41pm
Rákos vének
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 5 2014 12:42pm
Quote (xGurke @ 5 Oct 2014 20:29)
egy próbát megér, bár engem túlzottan nem zavar


de hát látod, hogy március óta próbálkozunk, de nem tudja a sérült agyával felfogni amit mondunk
kicsit sajnálom már. nehéz lehet ennyire nyomorultan élni. kb rosszabb mint rici
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567Next
Closed New Topic New Poll