d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Honnan Ered A Fórum Nicked > értelmes Topic
Prev14567819Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Oct 2 2014 05:51am
Quote (Karan2_Returned @ 2 Oct 2014 13:50)
Kedvenc animeszereplöd neve?


oszuaheliul azt jelenti h az iq-m egyjegyu
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 2 2014 05:52am
Quote (rapiddani @ Oct 2 2014 11:47am)
22. lebannolt accom után ez maradt, kösz


Ezt továbbítom az adminisztrátorok részére!
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 2 2014 05:58am
Quote (Senee @ Oct 2 2014 11:52am)
Ezt továbbítom az adminisztrátorok részére!


wowba gondoltam
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 2 2014 06:14am
Quote (Rawen @ Oct 2 2014 10:48am)
anyádtól


++
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 2 2014 06:17am
Quote (Flutter @ Oct 2 2014 01:14pm)
++


most jól megmutattad te is, milyen felsőbbrendű vagy
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 2 2014 06:27am
altalaban hideg az arcom, ezert lett fagyosarc
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 2 2014 06:29am
Egyszer egy resetkor kitalaltam, hogy csinalok egy hammerpalàt ami full Cowking's setbeb lesz, o volt cowding aztan ezzel a nevvel regeltem

Nagypapameknal pedig terem ilyen malnaszeru savanykas fekete/sotetkek gyumolcs, mindig azt eszem nyaron a fuggoagyban

This post was edited by cowding on Oct 2 2014 06:30am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 2 2014 06:30am
Quote (cowding @ 2 Oct 2014 13:29)
Egyszer egy resetkor kitalaltam, hogy csinalok egy hammerpalàt ami full Cowling's setbeb lesz, o volt cowding aztan ezzel a nevvel regeltem

Nagypapameknal pedig terem ilyen malnaszeru savanykas fekete/sotetkek gyumolcs, mindig azt eszem nyaron a fuggoagyban


szeder
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 2 2014 06:38am
eszméletlenül hatalmas péniszem van, ezért regeltem gürke névvel, csak eléraktam egy x-et

és tök jó, hogy minden évben van egy ilyen topic, mert jön valami newfag

This post was edited by xGurke on Oct 2 2014 06:43am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 2 2014 06:44am
Quote (xGurke @ Oct 2 2014 01:38pm)
eszméletlenül hatalmas péniszem van, ezért regeltem gürke névvel, csak eléraktam egy x-et

és tök jó, hogy minden évben van egy ilyen topic, mert jön valami newfag


és akkor mi van, ha évente nyílik egy topic?

te naponta vergődsz, inkább az zavarjon
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567819Next
Add Reply New Topic New Poll