Quote (xGurke @ Oct 2 2014 01:38pm)
eszméletlenül hatalmas péniszem van, ezért regeltem gürke névvel, csak eléraktam egy x-et
és tök jó, hogy minden évben van egy ilyen topic, mert jön valami newfag
és akkor mi van, ha évente nyílik egy topic?
te naponta vergődsz, inkább az zavarjon