d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Milyen Hazban Lax > :~)
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 29 2014 12:11pm
Quote (CyberPunk666 @ Sep 29 2014 06:07pm)
A kicsi gyereket nem lehet lerakni a telepre, az később jön.


hja tényleg eltart egy ideig míg kimsázik a kukából
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 29 2014 12:16pm
nekem elég egy szoba is :XD
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 29 2014 12:18pm
Quote (TrollBoss @ Sep 29 2014 06:16pm)
nekem elég egy szoba is :XD


200nm-eres
XD:GXLhxs
amerikai tipusu egybenyitott jazucci konyha gébterem
xgXERHZ:_,E!:W
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 29 2014 12:58pm
Quote (TrollBoss @ 29 Sep 2014 19:16)
nekem elég egy szoba is :XD


ha lenne alvószoba, én haza se mennék

na meddig tudjuk még fokozni
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 29 2014 12:59pm
Csaladi hazban lakom, meg most koliban ami eleg panel jellegu.

Nagy almom egy kis passziv haz.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 29 2014 01:01pm
Egy ~150 éves (bár lehet több), vályog omladozó szarban, amit valószínűleg egy részeg fogyatékos építhetett.

Quote (Senee @ 29 Sep 2014 20:02)
vagy cigányok döngöltek


legalább nem verem be a fejem a 4m magas belmagasságú plafonba

This post was edited by fahrii on Sep 29 2014 01:03pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 29 2014 01:02pm
Quote (fahrii @ Sep 29 2014 07:01pm)
Egy ~150 éves (bár lehet több), vályog omladozó szarban, amit valószínűleg egy részeg fogyatékos építhetett.


vagy cigányok döngöltek
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 29 2014 01:02pm
Quote (josheide @ 29 Sep 2014 20:59)
Csaladi hazban lakom, meg most koliban ami eleg panel jellegu.

Nagy almom egy kis passziv haz.


kis passzív ház mellég egy hatalmas lol stadion mint ahogy orbán királyunk tette
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 29 2014 01:05pm
Quote (fahrii @ 29 Sep 2014 21:01)
Egy ~150 éves (bár lehet több), vályog


Az a legjobb, nyáron hideg, télen meleg.
Simán rendbe kell hozatni.

Quote (fahrii @ 29 Sep 2014 21:01)
egy részeg fogyatékos építhetett.


=kőműves
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 29 2014 01:08pm
Quote (tevetava @ Sep 29 2014 07:02pm)
kis passzív ház mellég egy hatalmas lol stadion mint ahogy orbán királyunk tette


tesióra helyett esports
professzionális bajnokokat fizetne, hogy egy erős lolos meg dotás generációt neveljen ki és magyarország esports nagyhatalom legyen
Go Back To Magyar Topic List
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll