d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Mit Gondolsz Jarabekről
Prev14567810Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 23 2014 02:20am
sajnos warnos :s
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 23 2014 02:24am
Quote (Psyclon @ Sep 23 2014 08:12am)
Kit érdekel a haszon? Ne legyél mar barom.
Nem lesz a társadalomnak haszna a dologból.
Mar bocs de ki nem szarja le ezt ilyen helyzetben?

En azt mondom, hogy dögöljön meg az aki megerőszakol egy gyereket.

Nem lep a tettek mezejére.
Na itt egy story:
2 éve kb nyáron jött ide egy szülő szólni, hogy egy pasi a gyerekeket kamerazza a gyerek medencében /3-6 évesek/ es az élményben.
A pedofil állatot a kapuig rugdostam kb mert meg nekem akart jönni, hogy ezt lehet meg stb.
Ja es tangaban jarkalt.
Nesze neked. Csak ott alt egy szál tangaban es kamerazta a gyerekeket. Akar később a te gyereked.
Vidd haza wc-t takarítani bazd.

Es akkor te meg akarod védeni az ilyet. Grat.


miért most mi bajuk lesz azoknak a gyerekeknek ha egy szegény ember aki ilyen betegségben szenved kiverdesi otthon rájuk a faszát
fel se fogják, hogy miért kamerázzák őket; talán még élvezik is

:XD

én megértem szegény pedofilokat
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 23 2014 02:24am
En szeretem jarat, mert alapvetoen jo ember csak iszonyatosan egoista es ez sok bizonytalansaggal parosulva egy eleg fura szemelyiseget eredmenyez.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Sep 23 2014 02:25am
Quote (Senee @ 23 Sep 2014 09:24)
miért most mi bajuk lesz azoknak a gyerekeknek ha egy szegény ember aki ilyen betegségben szenved kiverdesi otthon rájuk a faszát
fel se fogják, hogy miért kamerázzák őket; talán még élvezik is

:XD

én megértem szegény pedofilokat


Remelem soha nem lesz gyereked.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 23 2014 02:26am
Quote (Psyclon @ 23 Sep 2014 09:25)
Remelem soha nem lesz gyereked.


Azt hiszem ez nem egy realis veszely Senee eseteben. :D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 23 2014 02:26am
Quote (Senee @ 23 Sep 2014 10:24)
miért most mi bajuk lesz azoknak a gyerekeknek ha egy szegény ember aki ilyen betegségben szenved kiverdesi otthon rájuk a faszát
fel se fogják, hogy miért kamerázzák őket; talán még élvezik is


Szerintem elég sokat felfognak belőle, mégha nem is tudják akkor kezelni, de később tudni fogják, hogy mi történt velük.

Szerintem a pedofiliát nagyon keményen büntetni kell. Simán nemi erőszaknak számít, mert a gyerek nem döntésképes és ha nem akarja sem tud védekezni.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Sep 23 2014 02:30am
Quote (josheide @ 23 Sep 2014 09:26)
Azt hiszem ez nem egy realis veszely Senee eseteben. :D


Jogos.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 23 2014 02:31am
Quote (josheide @ 23 Sep 2014 10:26)
Azt hiszem ez nem egy realis veszely Senee eseteben. :D


Elszakad a gumi egy prostinál és kész a gyereke.
Vagy donol a spermabanknak wow gamcardért.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 23 2014 02:46am
Quote (CyberPunk666 @ Sep 23 2014 08:31am)
Elszakad a gumi egy prostinál és kész a gyereke.
Vagy donol a spermabanknak wow gamcardért.


írjál már egy pm-et nekem az isten áldjon meg :angry:
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 23 2014 02:47am
Quote (xGurke @ 23 Sep 2014 10:46)
írjál már egy pm-et nekem az isten áldjon meg :angry:


???
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567810Next
Add Reply New Topic New Poll