Quote (Psyclon @ Sep 23 2014 08:12am)
Kit érdekel a haszon? Ne legyél mar barom.
Nem lesz a társadalomnak haszna a dologból.
Mar bocs de ki nem szarja le ezt ilyen helyzetben?
En azt mondom, hogy dögöljön meg az aki megerőszakol egy gyereket.
Nem lep a tettek mezejére.
Na itt egy story:
2 éve kb nyáron jött ide egy szülő szólni, hogy egy pasi a gyerekeket kamerazza a gyerek medencében /3-6 évesek/ es az élményben.
A pedofil állatot a kapuig rugdostam kb mert meg nekem akart jönni, hogy ezt lehet meg stb.
Ja es tangaban jarkalt.
Nesze neked. Csak ott alt egy szál tangaban es kamerazta a gyerekeket. Akar később a te gyereked.
Vidd haza wc-t takarítani bazd.
Es akkor te meg akarod védeni az ilyet. Grat.
miért most mi bajuk lesz azoknak a gyerekeknek ha egy szegény ember aki ilyen betegségben szenved kiverdesi otthon rájuk a faszát
fel se fogják, hogy miért kamerázzák őket; talán még élvezik is
:XD
én megértem szegény pedofilokat