d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Tippeld Meg > Hogy Jarabek Leendő Menyasszonya
Prev14567Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 19 2014 01:04pm
Quote (Senee @ 19 Sep 2014 20:03)
ja mindenkit letöröltem egy érzékenyebb pillanatomban

y, én is úgy tervezem pve is meg pvp is
csak igy hogy dolgozni kell sokkal szarabb, lehet inkább maradnom kéne ennél hogy kiválasztom hogy pve vagy pvp és kész
szemét élet
a munka elveszi az ember fele életét

és mit fogsz mainolni én még nemtudom


vagy a warri vagy enha sámi, nemtommég
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 19 2014 01:08pm
vagy amúgy lehet azt csinálom hogy két mainem lesz és az egyikkel pvpzek a másikkal pvezek
van 11db 90esem és vagy 5-6t eléggé nagyon kedvelek közülük

a roguet nagyon szeretem meg most blood dk is bejön, ezeken igenerösen gondolkozom
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 19 2014 01:10pm
én is egyek wowozni, széna megtanít, és végre barátok leszünk :~)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 19 2014 01:12pm
Quote (Senee @ 19 Sep 2014 20:08)
vagy amúgy lehet azt csinálom hogy két mainem lesz és az egyikkel pvpzek a másikkal pvezek
van 11db 90esem és vagy 5-6t eléggé nagyon kedvelek közülük

a roguet nagyon szeretem meg most blood dk is bejön, ezeken igenerösen gondolkozom


ez nem is rossz otlet amugy
mindig is utaltam, hogy mindig cserelgetni kell a cuccaimat ha mindkettot akarom csinalni
csak elkene donteni h a samival vagy a warrival pvp-zzek/pve-zzek
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 19 2014 02:56pm
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Sep 2014 21:04)
vagy a warri vagy enha sámi, nemtommég


csak a paladin, warrior elfogadható ha prot vagy

cement sámival ne told, az fogyatékosoknak van
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 19 2014 02:57pm
Quote (RRC @ 19 Sep 2014 21:56)
csak a paladin, warrior elfogadható ha prot vagy

cement sámival ne told, az fogyatékosoknak van


mér, annyira op? lehet kéne tolni
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 19 2014 02:58pm
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Sep 2014 22:57)
mér, annyira op? lehet kéne tolni


nem op, csak a legjobb class amit csináltak a wowba))

amióta wowozok paladin a mainem
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 19 2014 03:03pm
Quote (RRC @ 19 Sep 2014 21:58)
nem op, csak a legjobb class amit csináltak a wowba))

amióta wowozok paladin a mainem


az ele sámira gondoltam :d azzal mi a helyzet?
sztem megcsinálom a palát, de nemtom mi legyen a mainem :s
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 19 2014 03:11pm
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Sep 2014 23:03)
az ele sámira gondoltam :d azzal mi a helyzet?
sztem megcsinálom a palát, de nemtom mi legyen a mainem :s


2 gombos, mint mindig, de inkább az, mint a cement :s
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 19 2014 06:00pm
Quote (RRC @ Sep 19 2014 10:58pm)
nem op, csak a legjobb class amit csináltak a wowba))

amióta wowozok paladin a mainem


Mindig is utaltam es a leglamabb kasztnak tartottam a palat
Heal dps tank es amikor eppen agyonvernem inkabb bubi hs
Dem skills
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567Next
Closed New Topic New Poll