Quote (Senee @ 19 Sep 2014 20:08)
vagy amúgy lehet azt csinálom hogy két mainem lesz és az egyikkel pvpzek a másikkal pvezek
van 11db 90esem és vagy 5-6t eléggé nagyon kedvelek közülük
a roguet nagyon szeretem meg most blood dk is bejön, ezeken igenerösen gondolkozom
ez nem is rossz otlet amugy
mindig is utaltam, hogy mindig cserelgetni kell a cuccaimat ha mindkettot akarom csinalni
csak elkene donteni h a samival vagy a warrival pvp-zzek/pve-zzek