Quote (tevetava @ Sep 18 2014 08:17pm)
ki vagy, és miért jöttél ide?

a 2006-os reges tevetava honlapjára fórumozni? mert ehhez van kedvem. amúgy ezt pont úgy kérdezted mint a reptereken az átvizsgálás utáni securitis amikor rutinkérdéseket tesz fel.
amúgy bocsánat ha megbántottalak valamivel a grundodon.