d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Skot Fuggetlenseg > Te Hogyan Szavaznal?
Prev14567814Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 18 2014 02:17pm
Quote (suppa @ 18 Sep 2014 22:14)
az usára nem csak ő mond amerikát, hanem majdnem mindenki, és meg is van az oka, imho azért mert az amerikával kapcsolatos dolgok 90%-a az usára referál.

amit te mondasz az viszont más tészta, az egyszerű suttyó tanulatlanság amivel legtöbb helyen kinevetnek. :(


ki vagy, és miért jöttél ide?
Member
Posts: 3,172
Joined: May 9 2007
Gold: 981.00
Sep 18 2014 02:22pm
Quote (tevetava @ Sep 18 2014 08:17pm)
ki vagy, és miért jöttél ide?


:O a 2006-os reges tevetava honlapjára fórumozni? mert ehhez van kedvem. amúgy ezt pont úgy kérdezted mint a reptereken az átvizsgálás utáni securitis amikor rutinkérdéseket tesz fel.
amúgy bocsánat ha megbántottalak valamivel a grundodon.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 18 2014 02:24pm
Quote (suppa @ Sep 18 2014 09:22pm)
:O a 2006-os reges tevetava honlapjára fórumozni? mert ehhez van kedvem. amúgy ezt pont úgy kérdezted mint a reptereken az átvizsgálás utáni securitis amikor rutinkérdéseket tesz fel.
amúgy bocsánat ha megbántottalak valamivel a grundodon.


Azt azert remelem tudod hogy a smileyk hasznalata arra következtet hogy atlagnal alacsonyabb IQ-val rendelkezel, ha mar igy osztod az eszt.
Member
Posts: 3,172
Joined: May 9 2007
Gold: 981.00
Sep 18 2014 02:26pm
Quote (Karan2_Returned @ Sep 18 2014 08:24pm)
Azt azert remelem tudod hogy a smileyk hasznalata arra következtet hogy atlagnal alacsonyabb IQ-val rendelkezel, ha mar igy osztod az eszt.


Nem tudtam, most már tudom. Tőled olyan sokat lehet itt tanulni, főleg ebben a topicban. :D
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Sep 18 2014 02:26pm
Quote (Karan2_Returned @ Sep 18 2014 09:24pm)
Azt azert remelem tudod hogy a smileyk hasznalata arra következtet hogy atlagnal alacsonyabb IQ-val rendelkezel, ha mar igy osztod az eszt.


? :O
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 18 2014 02:26pm
Gyerekek ne teremtsunk meg egy Vanekot legyszi!
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 18 2014 02:27pm
Quote (josheide @ Sep 18 2014 09:26pm)
Gyerekek ne teremtsunk meg egy Vanekot legyszi!


Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 18 2014 02:27pm
Quote (josheide @ 18 Sep 2014 22:26)
Gyerekek ne teremtsunk meg egy Vanekot legyszi!


de most komolyan, honnét jönnek ezek?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 18 2014 02:27pm
Quote (josheide @ 18 Sep 2014 22:26)
Gyerekek ne teremtsunk meg egy Vanekot legyszi!


Érdekes elmélet :D

This post was edited by CyberPunk666 on Sep 18 2014 02:27pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 18 2014 02:29pm
Quote (CyberPunk666 @ 18 Sep 2014 21:27)
Érdekes elmélet :D


En mindig probaltam nagyon accomodating lenni az ujoncokkal de a tobbseg tenyleg sokkal kritikusabb es gyakrabban kot bele valakibe akit nem ismernek.
Szerintem az hogy vanek itt bassza a rezet is nagyban ennek a mentalitasnak az eredmenye.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567814Next
Add Reply New Topic New Poll