d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Postolj Kepet A Szobadrol! > Megmondom Ki Vagy (vagy Nem)
Prev14567811Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 5 2014 12:06pm
Quote (cowding @ 5 Sep 2014 19:51)
Agyverzest kapnek attol a tukortol


http://2.ii.gl/NPfI859d.png
http://4.ii.gl/4uoeGExz.png

y kupi van deal with it


>nagy magyarország

szebb jövőt
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Sep 5 2014 12:06pm
Quote (cowding @ 5 Sep 2014 19:51)
Agyverzest kapnek attol a tukortol


http://2.ii.gl/NPfI859d.png
http://4.ii.gl/4uoeGExz.png

y kupi van deal with it


Mióta van ott a tetem? Van már szaga, vagy tűrhető még?

Holnap postolok.

This post was edited by HunIndex on Sep 5 2014 12:07pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 5 2014 12:08pm
Quote (cowding @ 5 Sep 2014 19:51)
Agyverzest kapnek attol a tukortol


http://2.ii.gl/NPfI859d.png
http://4.ii.gl/4uoeGExz.png

y kupi van deal with it


ugyanilyen légkondim van

hullát miért tartasz a szobádban?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 5 2014 12:28pm
holnap kipakolok az albiban és lövök egy képet :)
Member
Posts: 13,452
Joined: Jan 15 2009
Gold: 50.00
Sep 5 2014 12:43pm
Quote (josheide @ 5 Sep 2014 18:56)
http://i59.tinypic.com/htzble.jpg

Ami erdemleges es nem latszik az a ket kedvenc kepem

http://i58.tinypic.com/264gw7p.jpg


Tőled nem is vártunk szerintem másabb fajta stílust Joshi, csak a diszkréció :D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 5 2014 01:57pm
Quote (josheide @ Sep 5 2014 05:56pm)
http://i59.tinypic.com/htzble.jpg

Ami erdemleges es nem latszik az a ket kedvenc kepem

http://i58.tinypic.com/264gw7p.jpg


uristen, mint egy penzugyi vezeto otthoni irodaja
huh nagyon hideg
Bar megkertem a stilust amit kepvisel es megertem ha valakinek ez tetszik
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 5 2014 02:04pm
Eddig nagyjabol csak Patrik szobaja jott be, a tobbi kikurt mod tulzsufolt. =(
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 5 2014 02:16pm
Quote (Baleee @ Sep 5 2014 09:04pm)
Eddig nagyjabol csak Patrik szobaja jott be, a tobbi kikurt mod tulzsufolt. =(


patriknak van meg kb 3 mas szoba ahova cuccot pakolhat
a tied meg 50 nm
meg jo, hogy a tobbi tulzsufoltnak tunik. _D en 9 nmrol jottem at 15re, nekem ez a mennyorszag
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 5 2014 02:20pm
Quote (Vismajor @ Sep 5 2014 07:57pm)
uristen, mint egy penzugyi vezeto otthoni irodaja
huh nagyon hideg
Bar megkertem a stilust amit kepvisel es megertem ha valakinek ez tetszik


én azon röhögtem magamban, hogy milyen kis kimért a szobája, kb plasztikai sebészet tárgyalója szokott igy kinézni, na most akkor képzeljük el azt amikor édesanyja megkérdezi hogy kisfiam, hozhatok neked enni? Elcsomagoljam a kis kajácskádat?

mondjuk elég szomorú igy visszaolvasva, de számomra nevetséges hogy egy 2x éves , tudtommal karrier nélküli gyerek ennyire elpattanjon magától.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 5 2014 02:22pm
Quote (rapiddani @ Sep 5 2014 08:20pm)
én azon röhögtem magamban, hogy milyen kis kimért a szobája, kb plasztikai sebészet tárgyalója szokott igy kinézni, na most akkor képzeljük el azt amikor édesanyja megkérdezi hogy kisfiam, hozhatok neked enni? Elcsomagoljam a kis kajácskádat?

mondjuk elég szomorú igy visszaolvasva, de számomra nevetséges hogy egy 2x éves , tudtommal karrier nélküli gyerek ennyire elpattanjon magától.


based politikus
de így viszi majd sokra
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567811Next
Add Reply New Topic New Poll