Quote (Vismajor @ Sep 5 2014 07:57pm)
uristen, mint egy penzugyi vezeto otthoni irodaja
huh nagyon hideg
Bar megkertem a stilust amit kepvisel es megertem ha valakinek ez tetszik
én azon röhögtem magamban, hogy milyen kis kimért a szobája, kb plasztikai sebészet tárgyalója szokott igy kinézni, na most akkor képzeljük el azt amikor édesanyja megkérdezi hogy kisfiam, hozhatok neked enni? Elcsomagoljam a kis kajácskádat?
mondjuk elég szomorú igy visszaolvasva, de számomra nevetséges hogy egy 2x éves , tudtommal karrier nélküli gyerek ennyire elpattanjon magától.