d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Annual Postold Az órarended Topic
Prev14567813Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 3 2014 06:42am
Quote (SirCsimbok @ Sep 3 2014 09:50am)
btw van itt valaki SOTE-ról?


Asszony odajár haha
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 3 2014 06:50am
Quote (SirCsimbok @ 3 Sep 2014 09:50)
btw van itt valaki SOTE-ról?


haverom barátnője odajár
csupa jót hallani (nem)
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Sep 3 2014 09:31am


plusz még egy EMT gyakorlatra is be kellene járni valahova.
Illetve csinálok szakdolgozatot is, csak nem kapok érte kreditet.
e: kár hogy pénteken van Projekt Men. jobb lett volna mondjuk bármikor máskor.

This post was edited by HunIndex on Sep 3 2014 09:32am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 3 2014 09:42am
A tesit azért húztam át, mert teljesítménytúrát vettem fel, amihez nem kell bejárni, csak muszáj betenni az órarendbe a tárgyat. De ez már a második félév tesi, kurvára nem volt kedvem megcsinálni eddig (most sincs, de muszáj).




This post was edited by CyberPunk666 on Sep 3 2014 09:42am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 3 2014 09:50am
Quote (Vismajor @ 3 Sep 2014 07:33)
Ha eltudom fogadtatni a szociologiát meg a filozofiát akkor nem is tudom minek járnék be lol...megint egy büfészak
http://4.ii.gl/1ATyO1tw.png


Milyen erzes hogy patricius targyakat tanulhatsz ?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 3 2014 11:24am
Quote (josheide @ Sep 3 2014 04:50pm)
Milyen erzes hogy patricius targyakat tanulhatsz ?


Felemelo
van 13 osztalytarsam akiknek a konyvtar mukodesenek megertese is problemakat okozott...
bar nem gond vegre okosnak erzem magam, itt forumon ugyis mindig elnyomtok
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 3 2014 11:28am
Quote (Vismajor @ 3 Sep 2014 19:24)
Felemelo
van 13 osztalytarsam akiknek a konyvtar mukodesenek megertese is problemakat okozott...
bar nem gond vegre okosnak erzem magam, itt forumon ugyis mindig elnyomtok


sok itt a mérnök köcsög
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 3 2014 12:46pm
Quote (Vismajor @ 3 Sep 2014 17:24)
Felemelo
van 13 osztalytarsam akiknek a konyvtar mukodesenek megertese is problemakat okozott...
bar nem gond vegre okosnak erzem magam, itt forumon ugyis mindig elnyomtok


Azert a fakockas felveteli sokaknak kiverte a biztositekot.
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Sep 3 2014 03:48pm
Quote (NerfHydraDPS @ 2 Sep 2014 18:21)
eléggé rák a to úgyhogy majd ha lesz postolom



ilyesmi de még mindig változik ----
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567813Next
Add Reply New Topic New Poll