d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Dohanyzol? > Ha Igen Mennyit ?
Prev1456789Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 31 2014 01:30pm
Quote (Cpt_Ghost @ 31 Aug 2014 21:29)
Ezt is az eu eroszakolta ki beloluk


wut
mikor nálunk már kocsmában se lehetett, bécsben még a metro aluljáróban is
ez nincs mindenhol így imo
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 31 2014 01:35pm
Quote (tevetava @ 31 Aug 2014 20:30)
wut
mikor nálunk már kocsmában se lehetett, bécsben még a metro aluljáróban is
ez nincs mindenhol így imo


Vmi eus baszás volt pedig ez afaik
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 31 2014 01:37pm
Quote (Cpt_Ghost @ 31 Aug 2014 21:35)
Vmi eus baszás volt pedig ez afaik


de mondom, hogy nem, mert máshol még simán lehet kocsmában dohányozni
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 31 2014 01:43pm
Quote (Cpt_Ghost @ 31 Aug 2014 21:35)
Vmi eus baszás volt pedig ez afaik


uniós szabályzás, y
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 31 2014 01:43pm
Quote (tevetava @ 31 Aug 2014 20:37)
de mondom, hogy nem, mert máshol még simán lehet kocsmában dohányozni


Bizony mondom neked igy van.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 31 2014 01:48pm
Quote (josheide @ 31 Aug 2014 21:43)
Bizony mondom neked igy van.





nem volt ránk kényszerítve semmi eu részéről, vannak helyek, ahol sokkal enyhébbek a dohányzási szabályok, csak mi ezt választottuk
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 31 2014 01:56pm
Quote (tevetava @ Aug 31 2014 07:48pm)
http://fustolgok.hu/images/stories/cikk_kepek/EU-s_szabalyozasok.jpg
http://fustolgok.hu/images/stories/cikk_kepek/jelmagyarazat.jpg

nem volt ránk kényszerítve semmi eu részéről, vannak helyek, ahol sokkal enyhébbek a dohányzási szabályok, csak mi ezt választottuk


nem hanem orbán azt mondta; eleget tettünk az eunak
hogy örüljenek, csinaltak iet azt kész
az lehet nem kérte senki, vmi másik intézkedést majd ki tud kerülni ezzel hogy már segitett mostmá elég
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Aug 31 2014 02:51pm
Quote (josheide @ Aug 31 2014 10:56am)
A minap szomoruan vettem eszre hogy korulottem mindenki szivta a cigijet es kivancsi lettem ki mennyit pusztitja magat.


én meg alig találok dohányost,, nincs kivel szivarozni :(
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 31 2014 03:12pm
Quote (szabika @ 31 Aug 2014 21:51)
én meg alig találok dohányost,, nincs kivel szivarozni :(


Nem ugy volt hogy nincs penzed ? :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 31 2014 03:27pm
Quote (szabika @ 31 Aug 2014 22:51)
én meg alig találok dohányost,, nincs kivel szivarozni :(


=(
Go Back To Magyar Topic List
Prev1456789Next
Add Reply New Topic New Poll