d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Anya Megöljük A Lics Kinget! > Most Figyelj Anya, Mindjárt Meghal!!
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 29 2014 06:16am
Quote (Rawen @ 29 Aug 2014 14:14)
én értem ezt, a dota ugyanez, nincs benne semmi olyan unlockolható dolog ami számít csak a rating, de pont azt mondom, hogy nagyon rá kéne álljak, hogy egy teljesen új gamet olyan szinten megtanuljak ahol már nem idegesít mennyire szar vagyok
wowban meg leülök egy keveset ha olyan kedvem van és haladok valamennyit mert van progress és sokkal casualebben is lehet játszani


foleg ha pvpzel inkabb, az aztan abszolut nincs fix idobeosztashoz kotve
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 29 2014 06:18am
Quote (Rawen @ Aug 29 2014 02:14pm)
én értem ezt, a dota ugyanez, nincs benne semmi olyan unlockolható dolog ami számít csak a rating, de pont azt mondom, hogy nagyon rá kéne álljak, hogy egy teljesen új gamet olyan szinten megtanuljak ahol már nem idegesít mennyire szar vagyok
wowban meg leülök egy keveset ha olyan kedvem van és haladok valamennyit mert van progress és sokkal casualebben is lehet játszani


Quote (Rawen @ Aug 29 2014 12:46pm)
drága
sok időt kéne beleölni mert azt biztos nem tudnám casual módjára játszani mert semmi értelme, itt meg ha olyan kedvem van felmegyek 1-2 órára


Quote (Fej @ Aug 29 2014 01:14pm)
scben az a szep h nincsenek itemek, semmi mas nem szamit abban h te milyen helyezest ersz el az adott seasonben, mint hogy mennyire tudsz jatszani, scben az h mennyire erted a jatekot illetve milyen a mechanizmusod, az kb minden, es ugye a tudas nem vesz el

most legtobbszor mikor hazaerek nekem sincs kedvem ladderezni, mert ra kell feszulni, legalabb 3-4-5 meccs kell hogy annyira bemelegedjek h a sajat szintemen normalisan tudjam toli, illetve ha kikapok elso meccsen utana sose tudom abbanhagyni

szoval ha faradt vagyok akkor csak elinditok egy gamet gep ellen, es kiprobalok vmi buildet amit mondjuk aznap talaltam ki, fent vagyok 1-2 orat es meg vmit tanultam is a gamerol, szoval ezzel is lehet 1-2 orat bohockodni, az mar mas kerdes ha te 1 het alatt masters akar lenni


tldr: rawen a casual
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 29 2014 07:05am
Quote (Fej @ 29 Aug 2014 13:14)
scben az a szep h nincsenek itemek, semmi mas nem szamit abban h te milyen helyezest ersz el az adott seasonben, mint hogy mennyire tudsz jatszani, scben az h mennyire erted a jatekot illetve milyen a mechanizmusod, az kb minden, es ugye a tudas nem vesz el

most legtobbszor mikor hazaerek nekem sincs kedvem ladderezni, mert ra kell feszulni, legalabb 3-4-5 meccs kell hogy annyira bemelegedjek h a sajat szintemen normalisan tudjam toli, illetve ha kikapok elso meccsen utana sose tudom abbanhagyni

szoval ha faradt vagyok akkor csak elinditok egy gamet gep ellen, es kiprobalok vmi buildet amit mondjuk aznap talaltam ki, fent vagyok 1-2 orat es meg vmit tanultam is a gamerol, szoval ezzel is lehet 1-2 orat bohockodni, az mar mas kerdes ha te 1 het alatt masters akar lenni


step 1: choose zerg
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 29 2014 07:08am
Quote (Rawen @ 29 Aug 2014 13:14)
én értem ezt, a dota ugyanez, nincs benne semmi olyan unlockolható dolog ami számít csak a rating, de pont azt mondom, hogy nagyon rá kéne álljak, hogy egy teljesen új gamet olyan szinten megtanuljak ahol már nem idegesít mennyire szar vagyok
wowban meg leülök egy keveset ha olyan kedvem van és haladok valamennyit mert van progress és sokkal casualebben is lehet játszani


Ilyen szint nincs xd
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 29 2014 07:10am
Quote (bajcli @ 29 Aug 2014 14:16)
foleg ha pvpzel inkabb, az aztan abszolut nincs fix idobeosztashoz kotve


hát komolyan raidelni semmiképp sem fogok, maximum pug vagy valami noobabb guilddel, pvpt se tudom mennyire komolyan bg-ken kívül mert oda is olyan ember kell aki nem utálja, hogy a másik nincs annyit online mert ismerem azt a feelt amikor én 24/7 toltam valamit és akivel akartam az meg keveset, ott is hagytam lel
de szerintem egyelőre elleszek a pve contenttel (minusz raid) egy jó darabig, nem sietem el
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 29 2014 07:11am
Quote (Rawen @ 29 Aug 2014 15:10)
hát komolyan raidelni semmiképp sem fogok, maximum pug vagy valami noobabb guilddel, pvpt se tudom mennyire komolyan bg-ken kívül mert oda is olyan ember kell aki nem utálja, hogy a másik nincs annyit online mert ismerem azt a feelt amikor én 24/7 toltam valamit és akivel akartam az meg keveset, ott is hagytam lel
de szerintem egyelőre elleszek a pve contenttel (minusz raid) egy jó darabig, nem sietem el


max lvl alatt szerintem kinszenvedés a wow :D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 29 2014 10:35am
én és a lics king sisakja

Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Aug 29 2014 11:41am
fu hát tök új ez a videó
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 29 2014 04:36pm
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Aug 30 2014 12:42pm
Amugy anno a guildom minden tagja így üvöltött meg tombolt ts-en mikor Hc RF-et megcsináltuk.
Eleg jo feel.

De azért nem büszkélkedek ezzel :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll