Quote (TuskesVanek @ 26 Aug 2014 10:11)
igen haver, a te 50% warnod meg az ezer multid az mérce
also:
"k. anyádért írod be, hogy nevettél"
"nevettem"
mérce

egyébként meg azon annyit röhögtem, hogy képes voltál egy négy éves quoteot visszakeresni, másrészt pedig, hogy még mindig nem fogtad fel, hogy mit mondtunk ott, ennyire vagy buta látod

Quote (Resouler @ 26 Aug 2014 10:13)
nem akinek van egy kis esze ahoz hogy ne legyen kibaszott droid az nemfog ^^
de figyelj tölem szórakozhatunk úgy is rég nevettem egy jót

akkor elmehetsz