d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mennyi Pinát Baszol Egy Héten
Prev1456789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 11 2014 03:35pm
Quote (Saenchai @ 11 Aug 2014 23:16)
barcikai hűvös történetek:

unokatesóm pár éves korában visított, hogy nagyon fáj a hasa, úgyhogy nagybátyám bevitte a kórházba, hogy valami baja van a gyereknek
az ügyeletes orvos megvizsgálta, azt mondta, hogy jó, fel van írva a műtőbe időpontra, felnyitják a hasát
nagybátyám mondta, hogy azért kicsit vegyenek már vissza a tempóból, azt inkább bevitte Miskolcra
a miskolci orvos megnézte unokatesómat, adott neki 2 hashajtó tablettát, azt problem solv'd

az egyik matektanárom ismerőse játszott a gyerekével, azt a gyerek leesett az ágyról, és fájlalta a karját
a fater bevitte a gyereket a kórházba, röntgen, nincs semmi baj, masszírozni kell a karját, azt rendbe fog jönni
apuka az előírtak szerint masszírozza a gyerek karját, ahogy mondták, de a gyerek meg folyamatosan visít, valami nem jó
bevitték a gyereket Miskolcra a megyeibe, ahol megröntgenezték, azt kiderült, hogy a gyereknek mind a 2 csont el van törve a karjában, csak mivel párhuzamosan törtek el, a barcikai orvosok nem vették észre

de volt olyan is, hogy a gyereket bevitték, hogy el van törve a jobb lába, azt begipszelték neki a balt
meg ismerősöm haverja elesett motorral, összekaparta a mentő, azt mondták neki, hogy inkább beviszik Miskolcra, mert a barcikai kórházban valószínűleg leamputálnák a lábát, azt le van szarva


ezen kurvára felröhögtem
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 11 2014 03:36pm
Quote (Saenchai @ Aug 11 2014 09:16pm)
barcikai hűvös történetek:

unokatesóm pár éves korában visított, hogy nagyon fáj a hasa, úgyhogy nagybátyám bevitte a kórházba, hogy valami baja van a gyereknek
az ügyeletes orvos megvizsgálta, azt mondta, hogy jó, fel van írva a műtőbe időpontra, felnyitják a hasát
nagybátyám mondta, hogy azért kicsit vegyenek már vissza a tempóból, azt inkább bevitte Miskolcra
a miskolci orvos megnézte unokatesómat, adott neki 2 hashajtó tablettát, azt problem solv'd

az egyik matektanárom ismerőse játszott a gyerekével, azt a gyerek leesett az ágyról, és fájlalta a karját
a fater bevitte a gyereket a kórházba, röntgen, nincs semmi baj, masszírozni kell a karját, azt rendbe fog jönni
apuka az előírtak szerint masszírozza a gyerek karját, ahogy mondták, de a gyerek meg folyamatosan visít, valami nem jó
bevitték a gyereket Miskolcra a megyeibe, ahol megröntgenezték, azt kiderült, hogy a gyereknek mind a 2 csont el van törve a karjában, csak mivel párhuzamosan törtek el, a barcikai orvosok nem vették észre

de volt olyan is, hogy a gyereket bevitték, hogy el van törve a jobb lába, azt begipszelték neki a balt
meg ismerősöm haverja elesett motorral, összekaparta a mentő, azt mondták neki, hogy inkább beviszik Miskolcra, mert a barcikai kórházban valószínűleg leamputálnák a lábát, azt le van szarva


én mindig felnyitom a hasam és úgy szedem ki a szaromat
valahogy taszít, hogy a seggemen keresztül toljam ki
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 11 2014 04:08pm
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Aug 11 2014 05:01pm
Quote (Namechange @ Aug 11 2014 10:08pm)
http://4.ii.gl/qW7GNoFt.png


a sárga és a zöld mi? inb4 childhood memories and others
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Aug 11 2014 05:03pm
Quote (AngryBug @ Aug 12 2014 12:01am)
a sárga és a zöld mi? inb4 childhood memories and others


amugy ennek igy sok ertelme van
nem hiszem hogy ricin kivul innen barkit is erdekelne a masik teste, inkabb a sebesulesek mogotti tortenetek lennenek erdekesek
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 11 2014 08:44pm
Nekem atm csak a fejemen van meg meg 2 "childhood memories".

Egyik, nagyjabol 2 evesen, szaladgaltam es nekirohantam a fejmagassagban levo asztal sarkanak. Szem/orrnyeregnel van egy 2 olteses varras, valamennyire latszik meg, de mar nem annyira. Masik meg kb 11-12 eves, valamit vittem fel a taraszunkra, kezem tele volt, megbotlottam es lefejeltem a terasz kapujat, a haj/homlok talalkozasanal kb, azt nem varrtak, hanem ragasztottak, vagy dunno es osszeforrt, az mar nem latszik.

Jah, meg most jut eszembe a nagyujjam toveben, asszem bal kezemen van egy nagyjabol 1,5 cm hosszu, vekony 'feher csik', ami ilyen kicsit kemenyebb. Beleallt a kes, amikor valamit vagtam, ez is ilyen 12-13eves koromban lehetett.

Egesi serules nincs, meg most jut eszembe, hogy egy horzsolas, amikor valami olajos szaron megcsusztam outival 2-3 eves mester utcan es eltanyaztam, van a bal vallamnal, kicsit ott feherebbb a bor, meg hullamosabb. Asszem ennyi.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 11 2014 09:22pm
Quote (Baleee @ Aug 12 2014 03:44am)
Nekem atm csak a fejemen van meg meg 2 "childhood memories".

Egyik, nagyjabol 2 evesen, szaladgaltam es nekirohantam a fejmagassagban levo asztal sarkanak. Szem/orrnyeregnel van egy 2 olteses varras, valamennyire latszik meg, de mar nem annyira. Masik meg kb 11-12 eves, valamit vittem fel a taraszunkra, kezem tele volt, megbotlottam es lefejeltem a terasz kapujat, a haj/homlok talalkozasanal kb, azt nem varrtak, hanem ragasztottak, vagy dunno es osszeforrt, az mar nem latszik.

Jah, meg most jut eszembe a nagyujjam toveben, asszem bal kezemen van egy nagyjabol 1,5 cm hosszu, vekony 'feher csik', ami ilyen kicsit kemenyebb. Beleallt a kes, amikor valamit vagtam, ez is ilyen 12-13eves koromban lehetett.

Egesi serules nincs, meg most jut eszembe, hogy egy horzsolas, amikor valami olajos szaron megcsusztam outival 2-3 eves mester utcan es eltanyaztam, van a bal vallamnal, kicsit ott feherebbb a bor, meg hullamosabb. Asszem ennyi.


kb 3 éves koromba segítettem apámnak fát hordani a pincébe, nekisprinteltem a pingpongasztal sarkának.
fogalmam sincs hogy mi történt, annyira nem emlékszem, varrni biztos nem varrták, jó nagy heg maradt
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 11 2014 10:36pm
Quote (lacketto @ Aug 12 2014 04:22am)
kb 3 éves koromba segítettem apámnak fát hordani a pincébe, nekisprinteltem a pingpongasztal sarkának.
fogalmam sincs hogy mi történt, annyira nem emlékszem, varrni biztos nem varrták, jó nagy heg maradt


Kiskoromban fogocskaztam telen az udvaron, megcsusztam a jegen, es mivel epitettek az uj tornatermet le volt keritve a resz, ezert nekimentem a keritesnek, es a terdem alatt lett egy 3 centis seb. Annyira verzett hogy nem lattam a sebet es nem tudtam hogy valami komolyabb gond van, csak otthon vettem eszre fel nap utan hogy mar nem nagyon tudom mozgatni a terdem.
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Aug 11 2014 11:42pm
Quote (lacketto @ 12 Aug 2014 05:22)
kb 3 éves koromba segítettem apámnak fát hordani a pincébe, nekisprinteltem a pingpongasztal sarkának.
fogalmam sincs hogy mi történt, annyira nem emlékszem, varrni biztos nem varrták, jó nagy heg maradt


man
en is lefejeltem valami pingpong asztalt kiskoromban, felrepedt a szemoldokom, nem varrtak, nekem is meglatszik kicsit
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 11 2014 11:44pm
6-7 evesen tekertem a noverem utan, o meg atert a keresztezodesen, nalam jott egy lada, atrepultem a motorhazteto felett, par oltes az allamba, mar nem is nagyon latszik

noverem egyszer elegge megkarmolt, bal kezfejemen van egy feher csik

13-14 evesen vakbel mutet
Go Back To Magyar Topic List
Prev1456789Next
Add Reply New Topic New Poll