Quote (Saenchai @ Aug 11 2014 09:16pm)
barcikai hűvös történetek:
unokatesóm pár éves korában visított, hogy nagyon fáj a hasa, úgyhogy nagybátyám bevitte a kórházba, hogy valami baja van a gyereknek
az ügyeletes orvos megvizsgálta, azt mondta, hogy jó, fel van írva a műtőbe időpontra, felnyitják a hasát
nagybátyám mondta, hogy azért kicsit vegyenek már vissza a tempóból, azt inkább bevitte Miskolcra
a miskolci orvos megnézte unokatesómat, adott neki 2 hashajtó tablettát, azt problem solv'd
az egyik matektanárom ismerőse játszott a gyerekével, azt a gyerek leesett az ágyról, és fájlalta a karját
a fater bevitte a gyereket a kórházba, röntgen, nincs semmi baj, masszírozni kell a karját, azt rendbe fog jönni
apuka az előírtak szerint masszírozza a gyerek karját, ahogy mondták, de a gyerek meg folyamatosan visít, valami nem jó
bevitték a gyereket Miskolcra a megyeibe, ahol megröntgenezték, azt kiderült, hogy a gyereknek mind a 2 csont el van törve a karjában, csak mivel párhuzamosan törtek el, a barcikai orvosok nem vették észre
de volt olyan is, hogy a gyereket bevitték, hogy el van törve a jobb lába, azt begipszelték neki a balt
meg ismerősöm haverja elesett motorral, összekaparta a mentő, azt mondták neki, hogy inkább beviszik Miskolcra, mert a barcikai kórházban valószínűleg leamputálnák a lábát, azt le van szarva
én mindig felnyitom a hasam és úgy szedem ki a szaromat
valahogy taszít, hogy a seggemen keresztül toljam ki