☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Mennyit Drokozol Egy Heten, > Mivel Az Alkohol Tema Nem Dejv Topicja..
Prev
1
4
5
6
7
8
13
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 2158
Replies: 128
Track Topic
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#51
Aug 11 2014 10:17am
Quote (tevetava @ 11 Aug 2014 18:14)
menjunk el drogouni augusttus vegen, a telefonszamom 06306969420
kösz, felírtam
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#52
Aug 11 2014 10:18am
Quote (Rawen @ 11 Aug 2014 18:17)
kösz, felírtam
np
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#53
Aug 11 2014 10:22am
Quote (Rawen @ Aug 11 2014 06:17pm)
kösz, felírtam
én is
a police.hu-ra
TouchCow
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold
:
145.00
#54
Aug 11 2014 10:54am
pár hónapja napi szinten józtam, de már redukáltam heti 2-3 alkalomra
pl. most hétfő van és szerdán szmókoltam utoljára
lol az nagyon rég volt, csinálok is egy cigit
putincykavodka
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold
:
95.00
#55
Aug 11 2014 11:00am
Quote (SummertimeClothes @ Aug 11 2014 03:25pm)
tfw en soha nem ismertem senkit in irl life akitol igy tudtam volna szerezni :SS
csak jspn van vagy 5 ember akit ismersz es tudnal np
jovo tire ha jossz haza veszek es beszivva nezzuk
aki))))
Karan2_Returned
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold
:
1,630.69
#56
Aug 11 2014 11:55am
Quote (SummertimeClothes @ Aug 11 2014 02:25pm)
tfw en soha nem ismertem senkit in irl life akitol igy tudtam volna szerezni :SS
Nalunk minden sarkon van egy neger aki arul.
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#57
Aug 11 2014 12:42pm
Quote (Karan2_Returned @ Aug 11 2014 06:55pm)
Nalunk minden sarkon van egy neger aki arul.
de svajcban mar dekriminalizaltak, nem?
Karan2_Returned
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold
:
1,630.69
#58
Aug 11 2014 12:45pm
Quote (jarabekg @ Aug 11 2014 07:42pm)
de svajcban mar dekriminalizaltak, nem?
hanem
Altalaban rendörök elkobozzak megbüntetnen es elszivjak maguk.
lacketto
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold
:
22,413.07
#59
Aug 11 2014 12:48pm
Quote (Karan2_Returned @ Aug 11 2014 06:55pm)
Nalunk minden sarkon van egy neger aki arul.
az ebolával azért vigyáznék
én már négerzenét is csak óvszerben hallgatok
Karan2_Returned
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold
:
1,630.69
#60
Aug 11 2014 12:59pm
Quote (lacketto @ Aug 11 2014 07:48pm)
az ebolával azért vigyáznék
én már négerzenét is csak óvszerben hallgatok
Ne aggodj, az en dilerem az nem feka.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
4
5
6
7
8
13
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact