d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mennyit Drokozol Egy Heten, > Mivel Az Alkohol Tema Nem Dejv Topicja..
Prev14567813Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 11 2014 10:17am
Quote (tevetava @ 11 Aug 2014 18:14)
menjunk el drogouni augusttus vegen, a telefonszamom 06306969420


kösz, felírtam
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 11 2014 10:18am
Quote (Rawen @ 11 Aug 2014 18:17)
kösz, felírtam


np
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 11 2014 10:22am
Quote (Rawen @ Aug 11 2014 06:17pm)
kösz, felírtam


én is














a police.hu-ra
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Aug 11 2014 10:54am
pár hónapja napi szinten józtam, de már redukáltam heti 2-3 alkalomra

pl. most hétfő van és szerdán szmókoltam utoljára
lol az nagyon rég volt, csinálok is egy cigit
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 11 2014 11:00am
Quote (SummertimeClothes @ Aug 11 2014 03:25pm)
tfw en soha nem ismertem senkit in irl life akitol igy tudtam volna szerezni :SS


csak jspn van vagy 5 ember akit ismersz es tudnal np
jovo tire ha jossz haza veszek es beszivva nezzuk
aki))))
b)
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 11 2014 11:55am
Quote (SummertimeClothes @ Aug 11 2014 02:25pm)
tfw en soha nem ismertem senkit in irl life akitol igy tudtam volna szerezni :SS


Nalunk minden sarkon van egy neger aki arul.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 11 2014 12:42pm
Quote (Karan2_Returned @ Aug 11 2014 06:55pm)
Nalunk minden sarkon van egy neger aki arul.


de svajcban mar dekriminalizaltak, nem?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 11 2014 12:45pm
Quote (jarabekg @ Aug 11 2014 07:42pm)
de svajcban mar dekriminalizaltak, nem?


hanem

Altalaban rendörök elkobozzak megbüntetnen es elszivjak maguk.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 11 2014 12:48pm
Quote (Karan2_Returned @ Aug 11 2014 06:55pm)
Nalunk minden sarkon van egy neger aki arul.


az ebolával azért vigyáznék
én már négerzenét is csak óvszerben hallgatok
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 11 2014 12:59pm
Quote (lacketto @ Aug 11 2014 07:48pm)
az ebolával azért vigyáznék
én már négerzenét is csak óvszerben hallgatok


Ne aggodj, az en dilerem az nem feka.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567813Next
Add Reply New Topic New Poll