d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mennyi Alkoholt Iszol Egy Heten?
Prev14567829Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 11 2014 10:33am
Quote (Flutter @ Aug 11 2014 06:12pm)
amugy en sosem ertettem mi ertelme csak ugy random inni 1-1 pohar bort/sort
ha nincs semmi hatasa es epp nem unnepel valamit (esetleg fosasra tolja az unicum-ot) akkor minek issza az ember? :wacko:

az meg hogy ilyen-olyan kajahoz jo egy poharka mehh
egy hideg udito sokkal finomabb szerintem, vagy ha nem mert tenyleg finom akkor viszont kurva draga az adott ital (pl az 5 puttonyos tokaji)


azért 1 pohár sörnek/bornak is van hatása, még ha nem is fejeled le tőle az ágykeretet
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 11 2014 10:40am
leginkább semennyit
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 11 2014 10:41am
Quote (Saenchai @ Aug 11 2014 05:33pm)
azért 1 pohár sörnek/bornak is van hatása, még ha nem is fejeled le tőle az ágykeretet


pl az, hogy a rendor faszrahuz, es meg a jogsidat is elveszi ;(
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Aug 11 2014 10:50am
heti 1-2 üveg bor, 4-5 sör, 3-4 feles
ennek a duplája ha bebaszás van.

nem érzem magam alkoholistának.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 11 2014 10:51am
Quote (Taszilo.^ @ 11 Aug 2014 18:41)
pl az, hogy a rendor faszrahuz, es meg a jogsidat is elveszi ;(


igen
bemennek a házba a mátrixosok és elveszik töled a jogsit
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Aug 11 2014 10:52am
Quote (Saenchai @ Aug 11 2014 05:33pm)
azért 1 pohár sörnek/bornak is van hatása, még ha nem is fejeled le tőle az ágykeretet


jah, ha 35 fokban ehgyomorra iszod a sort akkor siman, sot meg kurva jol is esik az a par perc "konnyu fej"
de en nem is erre gonoltam, hanem amikor otthon van egyedul valaki es iszik egyet aminek semmi hatasa nincs
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 11 2014 10:53am
Quote (Flutter @ 11 Aug 2014 17:52)
jah, ha 35 fokban ehgyomorra iszod a sort akkor siman, sot meg kurva jol is esik az a par perc "konnyu fej"
de en nem is erre gonoltam, hanem amikor otthon van egyedul valaki es iszik egyet aminek semmi hatasa nincs


En szerintem siman megerzek 2-3 deci bort is.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 11 2014 10:56am
semmit ofc, mert nem drogozok, felek h olyan lennek mint dejv B)
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Aug 11 2014 10:56am
Quote (Flutter @ 11 Aug 2014 18:52)
jah, ha 35 fokban ehgyomorra iszod a sort akkor siman, sot meg kurva jol is esik az a par perc "konnyu fej"
de en nem is erre gonoltam, hanem amikor otthon van egyedul valaki es iszik egyet aminek semmi hatasa nincs


a hideg sör mindig jól tud esni
kockulás mellé is szeretek inni

meg amikor volt itthon házipálesz, abból is iszonyat jó volt 1-2-t lehúzni indulás előtt, vagy egy hatalmas loss után smiteban
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Aug 11 2014 10:56am
Quote (Flutter @ Aug 11 2014 05:52pm)
jah, ha 35 fokban ehgyomorra iszod a sort akkor siman, sot meg kurva jol is esik az a par perc "konnyu fej"
de en nem is erre gonoltam, hanem amikor otthon van egyedul valaki es iszik egyet aminek semmi hatasa nincs


mondjuk en meg cigizek szoval semmi jogom nincs elitelni barkit is
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567829Next
Add Reply New Topic New Poll