Quote (Flutter @ 11 Aug 2014 18:52)
jah, ha 35 fokban ehgyomorra iszod a sort akkor siman, sot meg kurva jol is esik az a par perc "konnyu fej"
de en nem is erre gonoltam, hanem amikor otthon van egyedul valaki es iszik egyet aminek semmi hatasa nincs
a hideg sör mindig jól tud esni
kockulás mellé is szeretek inni
meg amikor volt itthon házipálesz, abból is iszonyat jó volt 1-2-t lehúzni indulás előtt, vagy egy hatalmas loss után smiteban