d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Allasinterju
Prev14567813Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 8 2014 09:54am
Quote (Fej @ Aug 8 2014 03:28pm)
mindig csak arra valaszolj amit kerdeznek, pontosan es roviden, feleslegesen ne beszelj

irhatnek meg ilyen kozhelyeket, de gondolom ezekkel te is tisztaban vagy


sztem pont ne ez, lol
arrol beszelj amit gondolsz
+miutan bekuldted az oneletrajzodat kapcsold ki magad facebookon addig amig fel nem vesznek xd
szoktam nezni audi facebookjat neha miota ott dolgozok, van allashirdezes is gyakran +kommentek alatta mindjart postolok temaba vago kepet ha hazaerek, csak el ne felejtsem
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 8 2014 09:58am
Quote (xGurke @ Aug 8 2014 03:42pm)
pasi lesz
smároltam már pasival, úgyhogy ez nem akadály igazából



1 órás lesz a beszélgetés, valamivel muszáj lesz kitölteni DIK :C



ezt terveztem, y


keves
majd szolj ha dugtal is vele
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 8 2014 10:15am
Quote (Anarkin @ Aug 8 2014 03:54pm)
az volt az első reakciód hogy easy as fuck, most meg postolod ezt?


ezt tőled kérdezem :D de szerintem félreértettem amit írtál

Code
int secondhighestfv(int[] a)
{
int highest = 0;
int secondhighest = 0;
for (int i = 0; i < a.size(); i++)
{
if (a[i]>highest)
{
highest = a[i];
secondhighest = highest;
}
else if(a[i]>secondhighest)
{
secondhighest = a[i];
}
}
}


valami ilyesmi így hirtelen lol meccs közben, de nem gondoltam át teljesen

ja és return secondhighest

This post was edited by xGurke on Aug 8 2014 10:16am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 8 2014 10:20am
Quote (xGurke @ Aug 8 2014 05:15pm)
ezt tőled kérdezem :D de szerintem félreértettem amit írtál

Code
int secondhighestfv(int[] a)
{
  int highest = 0;
  int secondhighest = 0;
  for (int i = 0; i < a.size(); i++)
  {
  if (a[i]>highest)
    {
    highest = a[i];
    secondhighest = highest;
  }
  else if(a[i]>secondhighest)
  {
    secondhighest = a[i];
  }
  }
}


valami ilyesmi így hirtelen lol meccs közben, de nem gondoltam át teljesen

ja és return secondhighest


és ha minden elem kisebb 0nál?
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Aug 8 2014 10:29am
ne szólalj meg
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 8 2014 10:34am
Quote (xGurke @ 8 Aug 2014 18:15)
ezt tőled kérdezem :D de szerintem félreértettem amit írtál

Code
int secondhighestfv(int[] a)
{
  int highest = 0;
  int secondhighest = 0;
  for (int i = 0; i < a.size(); i++)
  {
  if (a[i]>highest)
    {
    highest = a[i];
    secondhighest = highest;
  }
  else if(a[i]>secondhighest)
  {
    secondhighest = a[i];
  }
  }
}


valami ilyesmi így hirtelen lol meccs közben, de nem gondoltam át teljesen

ja és return secondhighest


Quote (anyd @ 8 Aug 2014 18:20)
és ha minden elem kisebb 0nál?


jah, tanítványaim egyik leggyakoribb hibája.
meg kell keresni az első két különböző elemet, és a nagyobbikat a legnagyobba a kisebbet a másodiklegnagyobba bele.
Persze csak akkor ha az azonos értékeket azonos elemnek tekintjük. Tehát ha kettő van a legnagyobból, akkor a legnagyobb és a másodiklegnagyobb egyenlő lesz.

Egyébként csak simán az első két elem közül a nagyobb-kisebb-egyenlő feltételt kell kiértékelni egy darab ?: operátorral és kész.

This post was edited by CyberPunk666 on Aug 8 2014 10:35am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 8 2014 10:36am
Quote (CyberPunk666 @ Aug 8 2014 05:34pm)
jah, tanítványaim egyik leggyakoribb hibája.
meg kell keresni az első két különböző elemet, és a nagyobbikat a legnagyobba a kisebbet a másodiklegnagyobba bele.
Persze csak akkor ha az azonos értékeket azonos elemnek tekintjük. Tehát ha kettő van a legnagyobból, akkor a legnagyobb és a másodiklegnagyobb egyenlő lesz.

Egyébként csak simán az első két elem közül a nagyobb-kisebb-egyenlő feltételt kell kiértékelni egy darab ?: operátorral és kész.


csak simán a 0. elemet rakod bele mindkettőbe
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 8 2014 10:36am
Quote (CyberPunk666 @ 8 Aug 2014 17:34)
jah, tanítványaim egyik leggyakoribb hibája.
meg kell keresni az első két különböző elemet, és a nagyobbikat a legnagyobba a kisebbet a másodiklenagyobba bele.
Persze csak akkor ha az azonos értékeket azonos elemnek tekintjük. Tehát ha kettő van a legnagyobból, akkor a legnagyobb és a másodiklegnagyobb egyenlő lesz.

Egyébként csak simán az első két elem közül a nagyobb-kisebb-egyenlő feltételt kell kiértékelni egy darab ?: operátorral és kész.


mivan :D
vagy nem megy át full idiótába és csak mindkettőt beállítja a 0-ik elemre, és 1-től megy a ciklus
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Aug 8 2014 10:37am
IT-ban kétféle interjú van eddigi tapasztalataim szerint:

1. Kurvára leszarják milyen ember vagy (leszámítva a szélsőséges eseteket akik nem képesek megszólalni, igénytelenül jelennek meg stb ...) csak old meg a feladatot amit eléd tesznek
2. Végig jópofizik veled az interjúztató és arra kíváncsi, hogy milyen ember vagy, beleiilesz-e a csapatba stb

Szóval kb nézd át a témát amiből mész, meg nézz ilyen example job interview videókat (olyan nyelven amilyen nyelven az interjú lesz).
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 8 2014 10:38am
Quote (Anarkin @ 8 Aug 2014 18:36)
mivan :D
vagy nem megy át full idiótába és csak mindkettőt beállítja a 0-ik elemre, és 1-től megy a ciklus


Ha mindkettőt beállítja a nulladik elemre, akkor ha az első a legnagyobb, akkor hogyan választja ki a második legnagyobbat?




This post was edited by CyberPunk666 on Aug 8 2014 10:45am
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567813Next
Add Reply New Topic New Poll