d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mit Eszel éppen > General Food Topic
Prev14567848Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 6 2014 10:00am
Quote (RRC @ Aug 6 2014 04:59pm)
1200 kcal a napi beviteled?


1200-1500 nel tobbet nem igazan kene bevinnem, igy hogy el vagyok hizva
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 6 2014 10:02am
de most ki a faszom olvassa el ezeket a tldreket komolyan
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 6 2014 10:02am
Quote (tevetava @ Aug 6 2014 05:02pm)
de most ki a faszom olvassa el ezeket a tldreket komolyan


anyád pl
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Aug 6 2014 10:12am
Quote (Baleee @ 6 Aug 2014 14:43)
Igen, igy van. Izrol kar beszelni, 213234124 fele izfokozot hasznalnak fel es adalekanyagot. Inb4 cikkek/kutatasok, hogy mennyire odafigyelnek etc.
Inb4 masbol is ugyan ugy mergezed magad.
Inb4 inb4.



Errol nem is beszelve, hasznos tapanyag lofasz kb, megeszel 30 sajtburgert es felora mulva ehes vagy ujra.


en azota nem eszek a mekibe, mióta nekik készítünk ízfokozó porokat. konkrétan sajt emmentáli port kellett készíteni, 8orán keresztü. Egyrészt gecibüdös a sajt töményen, másrészt emmentáli miatt teljes gázállarcba dolgoztam. Azóta ha meérzem a sajtburger szagát, egyből rámjön a hányinger

egyébként, szomszéd városban ettem naqgyonjó gyros tálat, természetesen krumpli és pita nélkül dupla salátával.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 6 2014 10:15am
??????
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 6 2014 10:17am
Quote (kusziyoker @ 6 Aug 2014 18:12)
en azota nem eszek a mekibe, mióta nekik készítünk ízfokozó porokat. konkrétan sajt emmentáli port kellett készíteni, 8orán keresztü. Egyrészt gecibüdös a sajt töményen, másrészt emmentáli miatt teljes gázállarcba dolgoztam. Azóta ha meérzem a sajtburger szagát, egyből rámjön a hányinger

egyébként, szomszéd városban ettem naqgyonjó gyros tálat, természetesen krumpli és pita nélkül dupla salátával.


Én rizzsel szoktam kérni. Szerintem sokkal jobb vele, a krumpli nem is illik hozzá.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 6 2014 10:18am
Quote (tevetava @ Aug 6 2014 05:02pm)
de most ki a faszom olvassa el ezeket a tldreket komolyan


én elolvastam de nem éreztem szükségét hogy reagáljak rájuk

Quote (CyberPunk666 @ Aug 6 2014 05:17pm)
Én rizzsel szoktam kérni. Szerintem sokkal jobb vele, a krumpli nem is illik hozzá.


MI?

This post was edited by lacketto on Aug 6 2014 10:19am
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Aug 6 2014 10:20am
Quote (CyberPunk666 @ 6 Aug 2014 17:17)
Én rizzsel szoktam kérni. Szerintem sokkal jobb vele, a krumpli nem is illik hozzá.


ja erre még nem is gondoltam hogy rizzsel kérjem. csak akkor jó sok tzatziki öntet kell rá, nem szeretem ha fojtós a rizs
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 6 2014 10:21am
Quote (kusziyoker @ Aug 6 2014 05:12pm)
en azota nem eszek a mekibe, mióta nekik készítünk ízfokozó porokat. konkrétan sajt emmentáli port kellett készíteni, 8orán keresztü. Egyrészt gecibüdös a sajt töményen, másrészt emmentáli miatt teljes gázállarcba dolgoztam. Azóta ha meérzem a sajtburger szagát, egyből rámjön a hányinger

egyébként, szomszéd városban ettem naqgyonjó gyros tálat, természetesen krumpli és pita nélkül dupla salátával.


töményen minden szar. ízfokozó nem értem miért gáz, finomabb lesz tőle a kaja.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 6 2014 10:25am
lecsot eszek amugy
kanallal
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567848Next
Add Reply New Topic New Poll