Quote (Baleee @ 6 Aug 2014 14:43)
Igen, igy van. Izrol kar beszelni, 213234124 fele izfokozot hasznalnak fel es adalekanyagot. Inb4 cikkek/kutatasok, hogy mennyire odafigyelnek etc.
Inb4 masbol is ugyan ugy mergezed magad.
Inb4 inb4.
Errol nem is beszelve, hasznos tapanyag lofasz kb, megeszel 30 sajtburgert es felora mulva ehes vagy ujra.
en azota nem eszek a mekibe, mióta nekik készítünk ízfokozó porokat. konkrétan sajt emmentáli port kellett készíteni, 8orán keresztü. Egyrészt gecibüdös a sajt töményen, másrészt emmentáli miatt teljes gázállarcba dolgoztam. Azóta ha meérzem a sajtburger szagát, egyből rámjön a hányinger
egyébként, szomszéd városban ettem naqgyonjó gyros tálat, természetesen krumpli és pita nélkül dupla salátával.