d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Rovidnadrag
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 6 2014 07:04am
Quote (jarabekg @ Aug 6 2014 02:00pm)
a férfi szoros B)


edited
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 6 2014 07:05am
Quote (anyd @ Aug 6 2014 02:04pm)
edited


pff
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 6 2014 07:19am
Lel, szortelen lab, te tenyleg homar vagy.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 6 2014 07:23am
sose szedném le a lábamról meg a mellkasomról a szőrt (mondjuk annyira nem is erős) az olyan buzis

hónaljamat szoktam borotválni nyáron, a kis krapekot meg géppel nyírom fazonra, annyi bőven elég
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 6 2014 08:13am
implying borotvalom a labamat, nem csak szoke szor van rajta ami foton nem latszodik
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 6 2014 08:53am
Quote (jarabekg @ Aug 6 2014 01:46pm)
amugy akkor mar altalaban beszeljunk a nyari divatrol: ki milyen rovidnadragot hord?

Most vettem magamnak egy tegla es egy turkiz szinu farmer anyagu sortot a P&B-ben
Bitchez mirin mah swag B)
http://3.ii.gl/q-RT0_-D.png


Én is vettem most hármat, de nekem térdig érők nem ennyire rövidek, ezeket nem szeretem
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 6 2014 08:55am
en mikor jottem voltam ketszer vasarolni, akkor vettem farmert, alsonadragot meg par polot, azota lusta voltam elmenni megegyszer, ruhat meg direkt nem hoztam sokat, szoval az elmult masfel honapban 2 rovidnadragot valtogatok
raadasul az egyik piros es ha massal mosod, azt megfogja, szoval kezzel kene kimossam, de ahhoz is lusta vagyok, szoval lassan kezd ugy kinezni, mintha 2 fesztivalt abban toltam volna vegig
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 6 2014 09:42am
Quote (SummertimeClothes @ Aug 6 2014 04:55pm)
en mikor jottem voltam ketszer vasarolni, akkor vettem farmert, alsonadragot meg par polot, azota lusta voltam elmenni megegyszer, ruhat meg direkt nem hoztam sokat, szoval az elmult masfel honapban 2 rovidnadragot valtogatok
raadasul az egyik piros es ha massal mosod, azt megfogja, szoval kezzel kene kimossam, de ahhoz is lusta vagyok, szoval lassan kezd ugy kinezni, mintha 2 fesztivalt abban toltam volna vegig


de mindenki tudja hogy te nem jarsz fesztivalra igy rogton tudni fogjak mi a szitu ne aggodj :s
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 6 2014 09:50am
[x] ki a fasz hord hálós rövidnadrágot
max fürdőnadrágot veszek hálósat
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll