Quote (SummertimeClothes @ Aug 6 2014 04:55pm)
en mikor jottem voltam ketszer vasarolni, akkor vettem farmert, alsonadragot meg par polot, azota lusta voltam elmenni megegyszer, ruhat meg direkt nem hoztam sokat, szoval az elmult masfel honapban 2 rovidnadragot valtogatok
raadasul az egyik piros es ha massal mosod, azt megfogja, szoval kezzel kene kimossam, de ahhoz is lusta vagyok, szoval lassan kezd ugy kinezni, mintha 2 fesztivalt abban toltam volna vegig
de mindenki tudja hogy te nem jarsz fesztivalra igy rogton tudni fogjak mi a szitu ne aggodj :s