Quote (Fej @ Aug 5 2014 08:04am)
gondolom hatalmas party volt, ha mar reggel 9-kor ide postoltsz
fél 9-kor keltem, nálam ez rekord, mert nyáron max 4-5 órákat alszok, és már 6-kor fent vagyok
ettől függetlenül kurva álmos vagyok, mert 4 körül feküdtem le, de visszaaludni nem tudok már napközben
marad a gépezés, este meg buli megint másik társasággal, feels good