d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Happy Birthday Tuskesvanek > Happy Happy
Prev14567Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 5 2014 01:08am
Quote (Fej @ Aug 5 2014 08:04am)
gondolom hatalmas party volt, ha mar reggel 9-kor ide postoltsz


fél 9-kor keltem, nálam ez rekord, mert nyáron max 4-5 órákat alszok, és már 6-kor fent vagyok
ettől függetlenül kurva álmos vagyok, mert 4 körül feküdtem le, de visszaaludni nem tudok már napközben
marad a gépezés, este meg buli megint másik társasággal, feels good
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 5 2014 01:44am
Quote (TuskesVanek @ 5 Aug 2014 08:08)
fél 9-kor keltem, nálam ez rekord, mert nyáron max 4-5 órákat alszok, és már 6-kor fent vagyok
ettől függetlenül kurva álmos vagyok, mert 4 körül feküdtem le, de visszaaludni nem tudok már napközben
marad a gépezés, este meg buli megint másik társasággal, feels good


olyan vagy mint egy nyugdijjas, normalis ember ha akar, allva buszozas kozben is el tud aludni
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 5 2014 01:45am
Quote (Fej @ Aug 5 2014 08:44am)
olyan vagy mint egy nyugdijjas, normalis ember ha akar, allva buszozas kozben is el tud aludni


rendben :D
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 5 2014 01:48am
Quote (TuskesVanek @ Aug 5 2014 09:08am)
mert 4 körül feküdtem le


Quote (TuskesVanek @ Aug 5 2014 08:58am)
fain buli volt, kissé másnapos vagyok :D


wat.
ha jo a buli del korul erek haza

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Aug 5 2014 01:48am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 5 2014 01:53am
Quote (Fej @ 5 Aug 2014 08:44)
olyan vagy mint egy nyugdijjas, normalis ember ha akar, allva buszozas kozben is el tud aludni


elte-s éveim
naponta legalább egy előadást végigaludtam (de sose hiányoztam!)

volt osztálytársam most itt dolgozik csak más körben, 2 gyereke van
elalszik oktatáson, elalszik standup-on, elalszik állva a folyosón
> "Gergely maga miért alszik ennyit?"

This post was edited by Anarkin on Aug 5 2014 01:54am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 5 2014 01:57am
Quote (Anarkin @ 5 Aug 2014 08:53)
elte-s éveim
naponta legalább egy előadást végigaludtam

volt osztálytársam most itt dolgozik csak más körben, 2 gyereke van
elalszik oktatáson, elalszik standup-on, elalszik állva a folyosón
> "Gergely maga miért alszik ennyit?"


kozep suliban nyaron volt ilyen szakmai gyakszink, 17 korul lehettem es minden heten szerda, pentek, szombat buli

hetkozben szakmai gyakon meg minden szituacioban eltudtam aludni, a kollegak mar ezzel basztattak, valamelyik majom meg vett egy ilyen hajokurtot es... :D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 5 2014 01:58am
Quote (Fej @ Aug 5 2014 07:57am)
kozep suliban nyaron volt ilyen szakmai gyakszink, 17 korul lehettem es minden heten szerda, pentek, szombat buli

hetkozben szakmai gyakon meg minden szituacioban eltudtam aludni, a kollegak mar ezzel basztattak, valamelyik majom meg vett egy ilyen hajokurtot es... :D


buli..
mi értelme van annak
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 5 2014 02:17am
Quote (Senee @ 5 Aug 2014 08:58)
buli..
mi értelme van annak


egyszer azert majd probald ki, ki tudja, lehet tortenik veled valami
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 5 2014 02:22am
Quote (Fej @ Aug 5 2014 08:17am)
egyszer azert majd probald ki, ki tudja, lehet tortenik veled valami


mar probaltam párszor
undorito

mindig megbántam, hogy elindultam
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 5 2014 02:26am
Quote (Senee @ 5 Aug 2014 09:22)
mar probaltam párszor
undorito

mindig megbántam, hogy elindultam


neha kesztetest erzek ha itt lennel elottem, olyan szivesen megraznalak es felpofoznalak mikozben az arcodba uvoltok hogy ne bogj mar annyit te budos ribanc
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567Next
Closed New Topic New Poll