Quote (Baleee @ 1 Aug 2014 19:49)
Csak az csinalja igazan jol, aki magatol elkezdi, es nem kell 'megkerni ra'. Also nagyobb elvzettel szopnak, ha nem kell a szorszalakat szedegetni a szajukbol.
Szerintem a mai világban már teljesen normális hogy borotválod vagy épp csak kissebre vágod a bozótot.
Én spec hajnyiróval 3 mm és végig megyek rajta + zacsi borotválás meg a farkam tövét.
ti szörös pinát nyaltatok már?
/nem az ilyen hosszabb távú kapcsolatban a csajnál már volt egy kissebb bozót tipusra gondolok, hanem mikor a yeti vissza kacsint oO /
Quote (Vismajor @ 1 Aug 2014 19:49)
egyetértek, sajnos az enyém nem ilyen szal ez van, hozzá lehet szokni
Jah tudom. Nekem is volt ilyen. Nem dől össze a világ végső soron az fix, csak hát nah.