Quote (MarcusD @ Jul 31 2014 09:19pm)
hát én se tudnék elképzelni 8 évet egy olyan helyen ahol mindenki utál
én csak másfelet maradtam
nem az utálatról van szó, hanem arról, hogy 8 év az pl. középiskola-egyetem
biztos vagyok benne, hogy egyetemista koromra már teljesen más dolgok fognak foglalkoztatni, plusz komolyodok is annyit, hogy ne itt flameljek az utánam regisztráltakra
egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy huszonévesen egy ilyen fórumon lógjak