d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hogy/miert Kerultel A Jspre?
Prev14567810Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 31 2014 01:56pm
Quote (Taszilo.^ @ 31 Jul 2014 21:55)
en nem vok slave :~)


te cseled
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 31 2014 01:58pm
Quote (Floodban @ 31 Jul 2014 21:55)
nice multi m8


Nem is. :<

Amugy most visszaneztem Calypsolt, hogy azt a nyomorultat mennyire utaltam. Mar nem tudom miert, de kurvara utaltam, az biztos.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 31 2014 01:59pm
Elso gold log bejegyzesem amugy:
2007. 09. 09. 19:23:44 Received 3.36 (0.00 -> 3.36) from text_killer (3.37 -> 0.01) asd

Aztan 3 van tole: http://forums.d2jsp.org/user.php?i=350375
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 31 2014 02:17pm
d2 pvm miatt jöttem, előtte fél évig olvasgattam a wt topicokat, aztán gondoltam egyet és regeltem

igazából nekem ez az egész csak fun, nem tudnék elképzelni 8 évet egy fórumon
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 31 2014 02:18pm
Zk mutatta
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jul 31 2014 02:18pm
d2 pg tradek uuuuuuuram istenm.

Vissza sirom a régi időket :(
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 31 2014 02:19pm
~2005-ben Lamakiddel regeltem ide, tradek miatt,de mar nemtudom az accom nevet, Firebat Hun jó spanom volt, meg az egész ASc klán ^^ Dhiep, Aronka, Varti, Pred Balagee etc
~2006-ban regeltem ezt az accot, viszont mar a társaság miatt..

This post was edited by AngryBug on Jul 31 2014 02:20pm
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 31 2014 02:19pm
Quote (TuskesVanek @ 31 Jul 2014 22:17)
d2 pvm miatt jöttem, előtte fél évig olvasgattam a wt topicokat, aztán gondoltam egyet és regeltem

igazából nekem ez az egész csak fun, nem tudnék elképzelni 8 évet egy fórumon


hát én se tudnék elképzelni 8 évet egy olyan helyen ahol mindenki utál

én csak másfelet maradtam
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 31 2014 02:22pm
Quote (MarcusD @ Jul 31 2014 09:19pm)
hát én se tudnék elképzelni 8 évet egy olyan helyen ahol mindenki utál

én csak másfelet maradtam


nem az utálatról van szó, hanem arról, hogy 8 év az pl. középiskola-egyetem

biztos vagyok benne, hogy egyetemista koromra már teljesen más dolgok fognak foglalkoztatni, plusz komolyodok is annyit, hogy ne itt flameljek az utánam regisztráltakra

egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy huszonévesen egy ilyen fórumon lógjak
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 31 2014 02:23pm
d2 miatt


sylnek

2011.4.30. 20:29:49 Sent -1.00 (1.00 -> 0.00) to Ice[R] (127.00 -> 128.00) shaco
2011.4.30. 19:31:27 Received 1.00 (0.00 -> 1.00) from king_poker (214.50 -> 213.50) ith

igy kell bizniszelni
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567810Next
Add Reply New Topic New Poll