d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Marci Progress Topikocska
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 31 2014 08:31am
Quote (Floodban @ 31 Jul 2014 16:30)
protip marcikanak: ha dungeonozol akkor kapcsold ki a pet tauntjat )))) geci idegesito en mar csak tudom


low levelen nem dungeonozok, semmi értelme
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 31 2014 08:31am
Quote (MarcusD @ 31 Jul 2014 16:24)
Elértem a 20-as szintet, elég badass a worgen 'mount', amint lvl 20-at léptem, kaptam ingyen riding skillt meg mountot.

http://i.imgur.com/cOCWZeq.jpg

amúgy gürke nem tudlak felvenni, nem találok semmiféle add friend opciót, kurvo cataclysm


Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 31 2014 08:32am
Quote (bajcli @ 31 Jul 2014 16:31)
http://i.imgur.com/9gc5vPg.png


jolvan bánts
lich kingben volt alul egy social tab, ott bent volt minden

amúgy mi ez a d2jsp skin, buzi vagy fiam?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 31 2014 08:32am
Quote (MarcusD @ 31 Jul 2014 16:31)
low levelen nem dungeonozok, semmi értelme


??

Quote (MarcusD @ 31 Jul 2014 16:32)
jolvan bánts
lich kingben volt alul egy social tab, ott bent volt minden

amúgy mi ez a d2jsp skin, buzi vagy fiam?


fiam
bajcli fiam

This post was edited by sylke on Jul 31 2014 08:32am
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 31 2014 08:33am
Quote (MarcusD @ 31 Jul 2014 16:31)
low levelen nem dungeonozok, semmi értelme


egyszer le kene tolni oket sztem, vannak benn questek eleg sok xpt adnak, meg amugy is sokkal funabb szerintem mint faszom questeles
mondjuk dpsnek biztos hosszu a que (FOLEG TORT SZERVEREN LOL) de amig varsz addig quest azt jovan
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 31 2014 08:36am










This post was edited by Lacii on Jul 31 2014 08:36am
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 31 2014 08:37am
Quote (Floodban @ 31 Jul 2014 16:33)
egyszer le kene tolni oket sztem, vannak benn questek eleg sok xpt adnak, meg amugy is sokkal funabb szerintem mint faszom questeles
mondjuk dpsnek biztos hosszu a que (FOLEG TORT SZERVEREN LOL) de amig varsz addig quest azt jovan


általában full retardok mennek ilyen kis szinten instázni, nagyon nagy szenvedés haladni

Quote (sylke @ 31 Jul 2014 16:32)
??



fiam
bajcli fiam


viccnek mondtam, tudod van az az funny mém amikor a fiu mondja hogy dad im gay és a fater hogy son im disappoint
érted, epik referenszia XD


Átmentem Ashenvalebe, felvettem a főtáblán a questet, azt akinél le kell adni, nincs itt, gondolom valamelyik keci hordás megölte. Itt várok egy Worgen bajtársammal, hogy respawnoljon.

This post was edited by MarcusD on Jul 31 2014 08:38am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 31 2014 08:39am
Quote (MarcusD @ 31 Jul 2014 16:32)
jolvan bánts
lich kingben volt alul egy social tab, ott bent volt minden

amúgy mi ez a d2jsp skin, buzi vagy fiam?


nemtom, evek ota ezt hasznalom, ez a legszebb he

hasznaltam kicsit ilyen zoldet meg salmont, de ez csak ugy simogatja a retinamat : )
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 31 2014 08:41am
Quote (Lacii @ 31 Jul 2014 16:36)
http://3.ii.gl/HLl4hWFE.png







http://4.ii.gl/yTdqc01a.png


>magyar wikipedia
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 31 2014 08:41am
amúgy törtön nem úgy van hogy megnyomod a gombot azt instant lvl85?!
Go Back To Magyar Topic List
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll