Quote (Floodban @ 31 Jul 2014 16:33)
egyszer le kene tolni oket sztem, vannak benn questek eleg sok xpt adnak, meg amugy is sokkal funabb szerintem mint faszom questeles
mondjuk dpsnek biztos hosszu a que (FOLEG TORT SZERVEREN LOL) de amig varsz addig quest azt jovan
általában full retardok mennek ilyen kis szinten instázni, nagyon nagy szenvedés haladni
Quote (sylke @ 31 Jul 2014 16:32)
??
fiam
bajcli fiam
viccnek mondtam, tudod van az az funny mém amikor a fiu mondja hogy dad im gay és a fater hogy son im disappoint
érted, epik referenszia XD
Átmentem Ashenvalebe, felvettem a főtáblán a questet, azt akinél le kell adni, nincs itt, gondolom valamelyik keci hordás megölte. Itt várok egy Worgen bajtársammal, hogy respawnoljon.
This post was edited by MarcusD on Jul 31 2014 08:38am