d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Jarabekg Progress Topicja
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 07:57am
Quote (jarabekg @ 31 Jul 2014 15:57)
Baratnom nem jott l velunk sajnos, denekem a lelkiismeretem sokat jelent, szerek reggelnte orommel tukorbenezni


azt tudnám minek írsz neki vissza
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 07:58am
Quote (jarabekg @ Jul 31 2014 01:53pm)
Sajnos nalam nem fer bele, hogy mrgcsaljam a baratnom :-)


>komolyan kell venni amit írok

és rég csaltam már meg barátnőmet
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 31 2014 08:01am
Quote (Rawen @ Jul 31 2014 02:57pm)
azt tudnám minek írsz neki vissza


Reszegseg elfifgadhato kufogas?
Quote (xGurke @ Jul 31 2014 02:58pm)
>komolyan kell venni amit írok

és rég csaltam már meg barátnőmet


Aztan eszekbe jutott,nhogy te meg rl is vucsoltad tundit^^
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jul 31 2014 08:01am
krétán nyaral, és közbe jspzik, bravo
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jul 31 2014 08:02am
Quote (jarabekg @ Jul 31 2014 01:57pm)
Baratnom nem jott l velunk sajnos, denekem a lelkiismeretem sokat jelent, szerek reggelnte orommel tukorbenezni


jarabekG
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 08:05am
Quote (jarabekg @ Jul 31 2014 02:01pm)
Reszegseg elfifgadhato kufogas?

Aztan eszekbe jutott,nhogy te meg rl is vucsoltad tundit^^


hát mielőtt szakítotok még mutass be neki, biztos ami biztos
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 31 2014 08:09am
Quote (rapiddani @ Jul 31 2014 03:01pm)
krétán nyaral, és közbe jspzik, bravo


Tulmmekegvan a strandho z nekem, mikozhen mindenki mas ott van=\ a barban meg csak 40+ vagy 8- emberek ulnek, sajnis nincs jobb otletem atm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 31 2014 08:29am
Quote (jarabekg @ 31 Jul 2014 15:09)
Tulmmekegvan a strandho z nekem, mikozhen mindenki mas ott van=\ a barban meg csak 40+ vagy 8- emberek ulnek, sajnis nincs jobb otletem atm


420 blaze it fgt
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 31 2014 08:30am
Quote (josheide @ Jul 31 2014 03:29pm)
420 blaze it fgt


Repteren nem mertem csempeezni:)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 31 2014 08:38am
Quote (jarabekg @ 31 Jul 2014 15:30)
Repteren nem mertem csempeezni:)


kerdezd meg a 10/10 qt pultoscsajt, o biztos tud segiteni
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll