Quote (fahrii @ 1 Aug 2014 21:26)
Mai nap összefoglalva:
1. kurva kevés olyan csaj van egyedül aki tetszik (2 megszólításra érdemeset találtam, illetve volt +1 akit majdnem leszólítottam a végén de találkozott egy bnőjével épp amikor odamentem volna), általában bandáznak vagy a kanjukkal vannak
2. ha van ilyen képes vagyok odamenni hozzá kapásból (300as pulzus mellett)
3. ha odamentem és nemleges választ kapok, azonnal feladom béta geci módjára
4. az agyam nem tol kifogásokat, ha van kiszemelt, de viszont miközben sétáltam arra gondoltam h de kurva szánalmas egyébként amit csinálok és jobb lenne a sorsra bízni a dolgot (azaz szituációkra bízni a dolgot)
5. túlságosan perf csajokat szólítottam le, tényleg nagyon durván top volt, ez is gond, oda lehet több kéne, szóval lehet az lesz a jövőben h ha találkozom egy decent csajjal azt is leszólítom különböző hátsó szándék nélkül... csak ismerkedés céljából
Szia, nem akarsz kibontatni velem egy Sommersbyt?