d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lári-fári Progress Topicja
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 1 2014 01:40pm
Quote (fahrii @ 1 Aug 2014 21:26)
Mai nap összefoglalva:

1. kurva kevés olyan csaj van egyedül aki tetszik (2 megszólításra érdemeset találtam, illetve volt +1 akit majdnem leszólítottam a végén de találkozott egy bnőjével épp amikor odamentem volna), általában bandáznak vagy a kanjukkal vannak
2. ha van ilyen képes vagyok odamenni hozzá kapásból (300as pulzus mellett)
3. ha odamentem és nemleges választ kapok, azonnal feladom béta geci módjára
4. az agyam nem tol kifogásokat, ha van kiszemelt, de viszont miközben sétáltam arra gondoltam h de kurva szánalmas egyébként amit csinálok és jobb lenne a sorsra bízni a dolgot (azaz szituációkra bízni a dolgot)
5. túlságosan perf csajokat szólítottam le, tényleg nagyon durván top volt, ez is gond, oda lehet több kéne, szóval lehet az lesz a jövőben h ha találkozom egy decent csajjal azt is leszólítom különböző hátsó szándék nélkül... csak ismerkedés céljából



Szia, nem akarsz kibontatni velem egy Sommersbyt?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 2 2014 12:28am
Mától csak kisebb halakra megyek szerintem :=

Hagyom a cápákat míg nem tudok halászni.

This post was edited by fahrii on Aug 2 2014 12:28am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 2 2014 03:52am
Quote (fahrii @ Aug 2 2014 08:28am)
Mától csak kisebb halakra megyek szerintem :=

Hagyom a cápákat míg nem tudok halászni.


Ertem
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 28 2014 07:55am
Quote (Anarkin @ Oct 28 2014 02:45pm)
hol van topicja?


itt
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,114.85
Oct 28 2014 07:58am
Quote (fahrii @ 1 Aug 2014 19:10)
Eleg lazán odamentem, pedig ez jonak tunt... Fel órája jarok lefol azt semmi. Tudom a pua iskola azt mondja h szoval kell tartani :( de olyan arcot vágott h mégegy fasz szal nem eroltettem


Meg kb 4hez oda kene menni

Tul hamar megfutamodtam shit


de reg hallottam errol a konyvbol baszasrol
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 28 2014 08:00am
köszönöm a bumpot
Go Back To Magyar Topic List
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll