Quote (dotosport @ 29 Jul 2014 23:25)
ja csak hova veszem fel, egyelore nem igazan jarok olyan helyekre ahova ez passzolna
Ja hat igen. De pl en is abban bizok, hogy eljon az az ido, hogy vegre lesz penzem szinhazba jarni, amikor akarok, meg ugye azert en szakmamnal allofogadasok, stb is lehetnek, oda meg majd jo lesz. Most meg en se fogok venni, ellenben hasonlok miatt lehet elobb lesz egy karoram, mert hiaba, hogy (nekem) kenyelmetlen hetkoznapi hasznalatra, de sima oltonyt meg relative gyakran viselek, ahhoz meg jo lenne.