d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Óra > Milyen Van Illetve Milyet Szeretnél
Prev14567819Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 29 2014 02:51pm
Nem szeretem a karorat, utalom ha van vmi a csuklomon. Zsebora viszont meg mindig tetszik. inb4 tip fedora.

De ha karorat veszek (nyilvan egy bizonyos korban jo lesz az oltony melle), tuti valami szolid, fekete borszaijjas lesz.

Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 29 2014 02:52pm
Quote (Baleee @ Jul 29 2014 10:51pm)
Nem szeretem a karorat, utalom ha van vmi a csuklomon. Zsebora viszont meg mindig tetszik. inb4 tip fedora.

De ha karorat veszek (nyilvan egy bizonyos korban jo lesz az oltony melle), tuti valami szolid, fekete borszaijjas lesz.


Remelem kizarolag 2000 elotti zsebora
Az igazi balee tier patriciusok az ujabb darabokra ra se neznek
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 29 2014 02:53pm
Quote (Baleee @ Jul 29 2014 10:51pm)
Nem szeretem a karorat, utalom ha van vmi a csuklomon. Zsebora viszont meg mindig tetszik. inb4 tip fedora.

De ha karorat veszek (nyilvan egy bizonyos korban jo lesz az oltony melle), tuti valami szolid, fekete borszaijjas lesz.


zseborak nekem is tetszenek, csak az a baj, hogy autistanak neznek vele, ha nem vagy melle 70 eves.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 29 2014 03:20pm
Quote (dotosport @ Jul 29 2014 10:53pm)
zseborak nekem is tetszenek, csak az a baj, hogy autistanak neznek vele, ha nem vagy melle 70 eves.


Ez teged eddig se nagyon zavart lol
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 29 2014 03:23pm
Quote (dotosport @ 29 Jul 2014 22:53)
zseborak nekem is tetszenek, csak az a baj, hogy autistanak neznek vele, ha nem vagy melle 70 eves.


Amugy ja, de sztem manapsag siman osszeallithato olyan elegans ruhaszett, smoking-melleny-brit stilusu oltonynadraggal, stb, ami siman jol osszeillik. Nalam inkabb az a gond, hogy nem vagyok eleg magas a brit stilusu oltonyokhoz.

This post was edited by Baleee on Jul 29 2014 03:23pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 29 2014 03:25pm
Quote (putincykavodka @ Jul 29 2014 09:20pm)
Ez teged eddig se nagyon zavart lol


téged se
csak te az is vagy legalább
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 29 2014 03:25pm
Quote (Baleee @ Jul 29 2014 11:23pm)
Amugy ja, de sztem manapsag siman osszeallithato olyan elegans ruhaszett, smoking-melleny-brit stilusu oltonynadraggal, stb, ami siman jol osszeillik. Nalam inkabb az a gond, hogy nem vagyok eleg magas a brit stilusu oltonyokhoz.


ja csak hova veszem fel, egyelore nem igazan jarok olyan helyekre ahova ez passzolna
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 29 2014 03:27pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 29 2014 03:27pm
Quote (dotosport @ 29 Jul 2014 23:25)
ja csak hova veszem fel, egyelore nem igazan jarok olyan helyekre ahova ez passzolna


Ja hat igen. De pl en is abban bizok, hogy eljon az az ido, hogy vegre lesz penzem szinhazba jarni, amikor akarok, meg ugye azert en szakmamnal allofogadasok, stb is lehetnek, oda meg majd jo lesz. Most meg en se fogok venni, ellenben hasonlok miatt lehet elobb lesz egy karoram, mert hiaba, hogy (nekem) kenyelmetlen hetkoznapi hasznalatra, de sima oltonyt meg relative gyakran viselek, ahhoz meg jo lenne.
Member
Posts: 15,130
Joined: Dec 14 2005
Gold: 2,017.00
Jul 29 2014 03:29pm
Quote (Baleee @ 29 Jul 2014 22:51)
Nem szeretem a karorat, utalom ha van vmi a csuklomon. Zsebora viszont meg mindig tetszik. inb4 tip fedora.

De ha karorat veszek (nyilvan egy bizonyos korban jo lesz az oltony melle), tuti valami szolid, fekete borszaijjas lesz.



this

telefon azt ká

Go Back To Magyar Topic List
Prev14567819Next
Add Reply New Topic New Poll