Quote (josheide @ 27 Jul 2014 22:49)
Igen? Es szerinted eleg progressziv az orszag ehhez?
Ezt imo onnan kellett volna elkezdeni, hogy kell egy eros gep, jo net, egy jo webcam, egy jo mikrofon es valaki toljon valami minosegi contentet...
Kiberelni egy 3 szobas alberletet es az egyik szobat berendezni "studionak", aztan epitgetni a dolgot.
mi köze van ennek mo progresszivitásához?
a célcsoport nem mo, a befektetők meg nem 45+ éves bezárkózott rokkantnyugdíjazottak