d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Van Itt Olyan Aki Járt > Elterelésre?
Prev14567840Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 20 2014 03:59am
Quote (xGurke @ 20 Jul 2014 11:23)
remélem tisztába vagy vele, hogy a fű nem tesz jót a pici agyacskádnak
bár gondolom nem ez a téma, amikor épp menőnek érzitek magatokat és betéptek a haverokkal  :zzz:


BLÁZOLD KÖCSÖG
420 smoke weed eryday XD
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 20 2014 04:01am
Quote (xGurke @ 20 Jul 2014 11:33)
nem tesz jót az se, de teljesen más károkat okoz
érdemes lenne utána néznie mindenkinek aki valamilyen drogot fogyaszt, hogy pontosan mit is vállal vele
és nem a wikipédiás cikkek olvasgatását értem ez alatt



neked teljesen mindegy


te tanultál erről?
Kifejtenéd? Nincs kedvem nem wikipédiás cikkeket keresni.

Semmi támadás, tényleg érdekel.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 20 2014 04:02am
mai ebéd
mindjárt érzekik







This post was edited by Senee on Jul 20 2014 04:02am
Member
Posts: 274
Joined: Mar 28 2014
Gold: 0.00
Jul 20 2014 04:02am
szerintem a közmunkát se úszod meg :D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 20 2014 04:03am
ja, közmunka
mehetsz utcát söpörni a hajléktalanokkal
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 20 2014 04:07am
Quote (Senee @ 20 Jul 2014 12:03)
ja, közmunka
mehetsz utcát söpörni a hajléktalanokkal


hajléktalanok nem söpörnek utcát
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 20 2014 04:11am
Quote (RRC @ Jul 20 2014 10:07am)
hajléktalanok nem söpörnek utcát


honnan tudod voltál már
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 20 2014 04:12am
Quote (Senee @ 20 Jul 2014 12:11)
honnan tudod voltál már


nem voltam, de szerinted miért hajléktalanok? mert nem dolgoznak
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 20 2014 04:13am
Quote (RRC @ Jul 20 2014 10:12am)
nem voltam, de szerinted miért hajléktalanok? mert nem dolgoznak


ja mert te fent tudnál tartani egy lakást 47 ezerböl vagy mennyit kapnak azok a szerencasétlenek
tizedét annak ami szerinted a létminimum
:XD
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 20 2014 04:14am
Quote (Senee @ 20 Jul 2014 12:13)
ja mert te fent tudnál tartani egy lakást 47 ezerböl vagy mennyit kapnak azok a szerencasétlenek
tizedét annak ami szerinted a létminimum
:XD


ezért végeztem el az általános iskolát
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567840Next
Add Reply New Topic New Poll