Quote (RRC @ Jul 17 2014 06:47pm)
ez a lényeg
nem lesznek katonák, kapsz egy atomot és vagy instant ded, vagy hosszú és fájdalmas halál
amúgy azért nem gondolnám, hogy nagyon dobálózni fognak az atommal, mert az rájuk is hatással lesz ergo szétbasszák a földet akkor hol fognak élni meg ilyenek
hát igy is zajlik egy csomo háború amcsik is meg mások akiknek van atomuk; nem dobáloznak vele (sztem az atom scak ilyen eröfitogtatás miatt kell) nem fogja senki használni
inb4 holnap lebasznak vhova egyet :XD