d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ukrajnaban Lelottek Egy Utasszallitot
Prev14567811Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 17 2014 12:49pm
Quote (putincykavodka @ Jul 17 2014 08:45pm)
rohogok

jon a 3.vh es meghalok a gecibe ugy h meg nem is csinaltam semmit
kosz orban, jo eletem volt

ez
kosz mes
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 17 2014 12:49pm
Quote (RRC @ Jul 17 2014 06:47pm)
ez a lényeg

nem lesznek katonák, kapsz egy atomot és vagy instant ded, vagy hosszú és fájdalmas halál


amúgy azért nem gondolnám, hogy nagyon dobálózni fognak az atommal, mert az rájuk is hatással lesz ergo szétbasszák a földet akkor hol fognak élni meg ilyenek
hát igy is zajlik egy csomo háború amcsik is meg mások akiknek van atomuk; nem dobáloznak vele (sztem az atom scak ilyen eröfitogtatás miatt kell) nem fogja senki használni
inb4 holnap lebasznak vhova egyet :XD
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 17 2014 12:49pm
Quote (Anarkin @ 17 Jul 2014 20:48)
inb4 offline


nemtom mi a faszert nincs d3 meg hs offline mode (wownak nem sok ertelme lenne egyedul)
annyira alap mar az internet hogy meg solo jatekhoz is kell, eleg fura
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 17 2014 12:50pm
Quote (Floodban @ 17 Jul 2014 19:49)
nemtom mi a faszert nincs d3 meg hs offline mode (wownak nem sok ertelme lenne egyedul)
annyira alap mar az internet hogy meg solo jatekhoz is kell, eleg fura


üzlet.. sokan tolták offline d2-t is szerintem, lemásolod a haveroknak és kész
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 17 2014 12:51pm
Quote (Anarkin @ 17 Jul 2014 20:50)
üzlet.. sokan tolták offline d2-t is szerintem, lemásolod a haveroknak és kész


mindenki d2-t fog tolni a bunkerből
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 17 2014 12:51pm
Quote (Senee @ Jul 17 2014 07:49pm)
amúgy azért nem gondolnám, hogy nagyon dobálózni fognak az atommal, mert az rájuk is hatással lesz ergo szétbasszák a földet akkor hol fognak élni meg ilyenek
hát igy is zajlik egy csomo háború amcsik is meg mások akiknek van atomuk; nem dobáloznak vele (sztem az atom scak ilyen eröfitogtatás miatt kell) nem fogja senki használni
inb4 holnap lebasznak vhova egyet :XD


Tegyük fel lesz egy haboru atom nelkül, akkor a vesztest mi tartja vissza hogy kilöjön par atombombat a vegen mivel ugyis mindegy mar?
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 17 2014 12:52pm
Quote (Floodban @ Jul 17 2014 08:49pm)
nemtom mi a faszert nincs d3 meg hs offline mode (wownak nem sok ertelme lenne egyedul)
annyira alap mar az internet hogy meg solo jatekhoz is kell, eleg fura


Ha en jatekot adnek ki en is igy csinalnam valoszinuleg
d3ba is meg tudtak oldani hogy ne lehessen meghekkelni.
De inkabb beszelgessunk szebb dolgokrol
Mondjuk a leendo ww3rol vagy pinakrol amiket mes fel szeretne probalni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 17 2014 12:52pm
Quote (Karan2_Returned @ Jul 17 2014 06:51pm)
Tegyük fel lesz egy haboru atom nelkül, akkor a vesztest mi tartja vissza hogy kilöjön par atombombat a vegen mivel ugyis mindegy mar?


ebben igazad van

de addig is lehet rapelni amig eldől ki veszít
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 17 2014 12:54pm
Quote (Senee @ Jul 17 2014 08:52pm)
ebben igazad van

de addig is lehet rapelni amig eldől ki veszít


Remeled, hogy megeroszakolnak paran, mi?
XdxdxdxdxXdsfsxdsfADDAXDSF
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 17 2014 12:55pm
kivancsi leszek usa meg az uk mit reagal erre, nem hiszem h szotlanul hagyjak
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567811Next
Add Reply New Topic New Poll