d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Boldog Szülinapot > Sándor
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 11 2014 03:51am
Quote (Fej @ Jul 11 2014 10:47am)
beirod a baromsagot, majd meg le is oltasz miutan kozlom, h hulyeseget irtal, de ha esetleg visszaszolok akkor "vergodok", ertem

a 12 eves haveroddal jol kiidegeltek mindenkit egy internetes forumon, kb ennyi oromod van eletben, meg mikor hetvegere megveszed a chipset, kolat a wowozashoz

hat en mar nem igazan tudok rohogni rajtad, ez mar tenyleg tomeny rak


inkább az a szomorú, hogy 30 évesen vergődsz minden áldott nap egy 17 évesnek... magadnak akarsz ezzel valamit bebizonyítani, vagy mi bajod van?

apám 30 évesen már gyerekeket nevelt, te meg itt baszod a fajtádat meg játszol, tipikus vesztes forma :D

This post was edited by TuskesVanek on Jul 11 2014 03:52am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 11 2014 03:51am
Quote (Fej @ Jul 11 2014 09:47am)
beirod a baromsagot, majd meg le is oltasz miutan kozlom, h hulyeseget irtal, de ha esetleg visszaszolok akkor "vergodok", ertem

a 12 eves haveroddal jol kiidegeltek mindenkit egy internetes forumon, kb ennyi oromod van eletben, meg mikor hetvegere megveszed a chipset, kolat a wowozashoz

hat en mar nem igazan tudok rohogni rajtad, ez mar tenyleg tomeny rak


és miért veszed ezt ennyire komolyan?! :dx
OMG NEM CSENPE HANEM JÁROLAP
értem, hogy ebbe dolgozol de akkor mi a fasz van srsly
poén

és még fel is baszod magad rajta
:XD
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 11 2014 03:52am
<+corry> !nite
[18:43] <@^eSports^> (23:44:07) (+corry) 2012-re azer lesz vege a vilagnak mer tied lesz az egesz internet es letorlod
[18:43] <+corry> !gali
[18:43] <@^eSports^> hruuu hruuuuu \^v^/
[18:44] <+corry> !lot
[18:44] <@^eSports^> Néger ki elé áll
[18:46] <+medve_a_maci> !medve
[18:46] <@^eSports^> (14:10:47) (+medve_a_maci) dejó, lehet doge közben ugrani most jöttem rá. én soha nem tudtam hogy a szarba ugrotok akkorát
[18:46] <+medve_a_maci> :DD
[18:46] <+medve_a_maci> ut3ba legalább nem kell ugrani
[18:47] <+corry> !corry
[18:47] <+corry> dead channel
[18:47] <@ESL|nite> nem is ut3azik senki látod
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 11 2014 03:53am
Quote (Fej @ Jul 11 2014 10:47am)
beirod a baromsagot, majd meg le is oltasz miutan kozlom, h hulyeseget irtal, de ha esetleg visszaszolok akkor "vergodok", ertem

a 12 eves haveroddal jol kiidegeltek mindenkit egy internetes forumon, kb ennyi oromod van eletben, meg mikor hetvegere megveszed a chipset, kolat a wowozashoz

hat en mar nem igazan tudok rohogni rajtad, ez mar tenyleg tomeny rak


nem nétzem volna ki belőled hogy fel tudnak húzni, van valami rl gond?:D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 11 2014 03:54am
16:17 [Katy Son] képzeljézek rajzoltam a csiklómra egy szivet de hi
16:17 [Katy Son] ába
16:17 [Katy Son] keféltem
16:17 [PpEeCcAa] xDDDDD
16:17 [Katy Son] nem jön le
16:17 [!SoaD!] :D
16:17 [Rocker_pici_lány] :DDD
16:17 [euronymus] xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
16:17 [Katy Son] jajjjjj
16:17 [Katy Son] csuklómra
16:17 [Katy Son] jajjj
16:17 [Katy Son] áááá
16:17 [PpEeCcAa] bazmeg:DDDDDDDD
16:17 [Katy Son] XDDDDD
16:17 [Swamp angel] re PAnda
16:17 [PpEeCcAa] ez bash:DDDDDDD
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 11 2014 03:55am
(*)A Keresztapa(*)üzenete:
* gec
*állunk 1 ház előtt
*2 osztálytársammal
*ház ablakába csávó rázza ki a szőnyeget
*osztálytársam odakiált
*mivan aladin nem indul?:DDD
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 11 2014 03:55am
<Potyi> Bazzeg, ilyen a világon nincs.
<Ubibubi> Milyen ilyen?
<Potyi> most vagyok másodszor irc-n, és már 4 köcsög belém kötött.
<Ubibubi> Arra nem gondoltál, hogy nem a rendszerrel van a baj?
<Potyi> wazze, már 5 köcösg
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 11 2014 03:56am
na mindjárt befut hisztisgurke is, és vergődhet a kis csapat
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 11 2014 03:56am
[21:10:41] -=Kicsy=-: milyen műsor volt ma beszartam :D
[21:11:00] -=Kicsy=-: ülök a buszon megyek városba
[21:11:08] -=Kicsy=-: egyszercsak
[21:11:13] -=Kicsy=-: "szia gyuri vagyok a hirdetésre jelentkeznék" így telefonból :DDDD
[21:11:25] -=Kicsy=-: népzek wtf melyik idiótának van ilyen csengőhangja
[21:11:36] -=Kicsy=-: de semmi, csak szól tovább NE FÜRGYÉÉÉÉ LE :DDDD
[21:11:48] -=Kicsy=-: figyel az egész busz mivan :DD
[21:11:55] -=Kicsy=-: jólvan szépen végigmegy elhallgat
[21:12:03] -=Kicsy=-: aszaltam 1000el :D
[21:12:10] -=Kicsy=-: 10 mp szünet, megin :DDD
[21:12:22] -=Kicsy=-: SZIA GYURI VAGYOK :DDDD
[21:12:29] -=Kicsy=-: beszarás :DD
[21:12:35] -=Kicsy=-: erre így előttem pár székkel
[21:12:48] -=Kicsy=-: így látom az arc odahajol egy kb 70 éves öregasszonyhoz
[21:12:59] -=Kicsy=-: így súg neki valamit a mammer meg
[21:13:09] -=Kicsy=-: JAAAAAA
[21:13:20] -=Kicsy=-: benyúl a retikülbe előveszi a telót akkor még hangosabban
[21:13:33] -=Kicsy=-: SZERETEM HA BÜDÖS A PICSA 1 KICSIT
[21:13:45] -=Kicsy=-: wáááááááá beszartam a röhögéstől
[21:13:53] -=Kicsy=-: mammer angol hidegvérrel figyeli a telót sztem csöppet se volt zavarban :D
[21:14:08] -=Kicsy=-: felveszi HÁLLÓ
[21:14:16] -=Kicsy=-: kis szünet
[21:14:22] -=Kicsy=-: és így kiabálva ahogy az öregek szokták:
[21:14:31] -=Kicsy=-: JAAA DE CSAK AZT HISZEM AZ UNOKÁM MEGIN ÁTÁLLÍTOTTA A TELEFONOMAT, MÁSHOGY CSÖRÖG :DDDDDDD
[21:14:52] -=Kicsy=-: LOL azt hittem lefordulok a székről :DDD visított az egész busz :DDD
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 11 2014 03:56am
dat shitposting
Go Back To Magyar Topic List
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll